W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
dwa problemy ekran i dzwonek mp3

Dwa problemy - ekran i dzwonek mp3.
Witam.

Po ponad miesiącu używania omni nurtują mnie takie problemy, z którymi sam sobie nie poradziłem.

1. Ekran sam nie gaśnie, kiedy podłącze kabel usb, ładowarkę, zrobię cokolwiek w telefonie ekran nie zgaśnie sam. Muszę wcisnąć POWER, wówczas ekran gaśnie. Żeby odblokować telefon muszę najpierw wcisnąć POWER, ekran się włączy dopiero mogę odblokować. Można z tym coś zrobić? Chciałbym, żeby ekran samoczynnie wyłączał się po 10 sekundach nieużywania telefonu. Nie wiem czy sam może coś przestawiłem, ale nie mogę rozwiązać tej zagadki.

2. Dzwonek mp3. Ustawiłem sobie na dzwonek utwór MP3. Sprawdziłem dokładnie piosenka zaczyna się już od 0:00, tymczasem jeśli ktoś dzwoni musi minąć jakieś 3 sekundy zanim usłyszę dźwięk dzwonka. Ze standardowym dzwonkiem nie było problemu. Nie wiem czemu dzwonek mp3 słychać z opóźnieniem. Można to jakoś naprawić?

Pozdrawiam.

Odpowiedz
ad1 wszystko jest w ustawieniach (podswietlenie, czy tam zasilanie nie pamietam)
ad2 opoznienia dzwonka w wm to raczej norma
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
ad1. Ustawienia>System>Bateria>Zasilanie zewnętrzne (skoro włącza się przy zasilaniu)
ad2. Jakimś edytorem rejestru (polecam PHM RegEdit) w kluczu; HKCU\ControlPanel\SoundCategories\Ring\AttenuationCategory\DWORD Data zmieniamy na 1 i po chwili wyłączamy i włączamy fona- podobno to skutkuje ale nie dam sobie ręki uciąć.
...najlepiej jest się uczyć na błędach innych...(chyba po to jest te forum?)

Odpowiedz
Dzięki za pomoc. Jeszcze jedna sprawa.

Na androidze miałem taki przydatny program Shazam, rozpoznawał po dźwięku tytuł i autora piosenki. Istnieje taka aplikacja na WM?
Odpowiedz
Hej. Na O2 w do stocka dodawali midomi czy jakoś tak. Ale to już całkiem inny temat.
Odpowiedz
Midomi można znaleźć w sieci bez problemu. Wystarczy wpisać nazwę w Google.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości