W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
dobry rom pod gry i emulatory

Dobry rom pod gry i emulatory.
witam. mam zainstalowany romik od ryrzego wm 6.0 na builidzie 28205 romik ogolnie fajny. duzo gram w gry na telu i chcialbym wiedziec czy jest jakis dobry romik do gier? polecicie mi cos ciekawego no i polskiego bo angielski to nie dla mnie? z gory dzieki za podpowiedzi. chodzi mi o cos pod emulator psx
Przede wszystkim nie masz wm 6.0 tylko 6.5. Do emulacji psx potrzebujesz dużo wolnego ramu więc takiego romu szukaj.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
fakt pomyliłem sie przy wpisywaniu oczywiście ze mam 6.5. a mozesz mi polecic jakis? bo tego jest mnustwo ale raczej nikt nie pisze ze jest dobry do gier a na takim mi zalezy
Sprawdź 21054 Ryrzego - Win 6.1, jest dość szybki i ma sporo ramu. Ew. jakiś niski 6.5 z serii 21xxx. Najlepiej wersje lite.
a czy te romy maja belke na dole czy na gorze? bo na tym romie co mam jest na dole i na emulatorze to ta belka przechodzi przez program i potrafi wyswietlic mi klawiature prosto na grze i przez to nie moge nawet wylaczyc tego programu.
Romy WM 6.5 serii 21xxx mają belkę na górze. Tak samo WM 6.1.
aha dzieki wielkie teraz wiem czym sie sugerowac. ale to juz po limicie bo teraz pobieranie romu u mnie to jest tragedia . dzieki.
pobrałem rom z seri 21xxx z belką u góry i emulator psx chodzi jak marzenie włąśnie o to mi chodziło dzięki.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości