W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 2.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
dobry odtwarzacz filmów i codeki ?

Dobry odtwarzacz filmów i codeki ?
Witam.

Jaki znacie dobry program do odtwarzania filmów na Omni?. Oraz czy jest możliwość zainstalowania dodatkowych kodeków?
Aktualnie używam CorePlayer 1.3.6, czy są do niego dodatkowe kodeki ?

Pozdrawiam
Odpowiedz
no to uzywasz wg mnie najepszego programu ... jakie kodeki chceszvdoinstalowywac!? rmvb nie polecam bo nie dziala i miesza w systemie...
Odpowiedz
Dołączę się do tego wątku, mam takie pytanie czy w Core Playerze da radę zainstalować wtyczkę do napisów taka jak przy TCPMP, która czyta txt ? Core Player wygląda dużo bardziej przystępnie niż poczciwy TCPMP, ale z taką wtyczka się nie spotkałem. Czy mógłby ktoś mi jednoznacznie udzielić odpowiedzi ?
Odpowiedz
core player to starszy brat TCPMP (The Core Pocket Media Player) ...

wtyczki do core nie widziałem, ale co szkodzi używać 2 programów? jeden do filmów PL/teledysków drugi do filmów z napisami ?
Odpowiedz
(02-14-2010, 02:13 AM)JaCoL napisał(a): core player to starszy brat TCPMP (The Core Pocket Media Player) ...

wtyczki do core nie widziałem, ale co szkodzi używać 2 programów? jeden do filmów PL/teledysków drugi do filmów z napisami ?

A nie jest czasem na odwrót, że TCPMP jest starszy Dodgy ? Nie ogladam teledyskow, tyle ze interfejs bardziej fingerfrendly...Tongue
Odpowiedz
Ja używam TCPMP ze względu na możliwość odpalenia napisów.
Odpowiedz
Pamiętam jak jeszcze miałem telefon na Symbianie to był program do zmiany rozdzielczości filmu, który od razu sobie "wgotowywal" napisy na film Smile
Wtedy można używać CorePlayera i nie przejmować się wtyczkami do napisów.
Odpowiedz
Na PPC też jest podobny program i do tego darmowy: Pocket DivX Encoder. A Tobie pewnie chodzi o LCG Smartmovie Converter.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
To ja mam Pytanie jak w TCPMP Otworzyć napisy?
Odpowiedz
U mnie same się ładują kiedy właczę film.Jeśli się nie myle to chyba nie wszystkie wersje obsługują napisy.Ja mam osobiście werse 0.81 i śmigaja.
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości