W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
dekompilacja plików systemowych

Dekompilacja plików systemowych
Odnosząc się do wszelkich instrukcji modyfikacji wyglądu/funkcji Androida zawartych w tym, jaki i w innych działach (np. http://www.modaco.pl/Forum-Android-development ), muszę niestety zadać jedno drażliwe pytanie.
Studiując te wątki, zawsze trafiam na określenie typu: "dekompilujemy plik framework*.apk..." albo: "dekompilujemy plik SysetmUI.apk...".

Z całym szacunkiem do autorów tutków, ale mnie do dnia dzisiejszego nie udało się "rozebrać" żadnego pliku pliku z serii "framework". Albo nie da się to-to zdekompilować, albo nie da się to-to prawidłowo skompilować ponownie.

Czy autorzy tutoriali byliby skłonni podzielić się tajemnicą prawidłowej/skutecznej obróbki plików tego typu?
<p><br></p>
Odpowiedz
Oj Wall-E, Wall-E, Apk manager dekompiluje na ogół poprawnie większość plików, natomiast problem jest z ponowną kompilacją, ale z doświadczenia wiem, że wystarczy po błędzie na pytanie o plik systemowy odpowiedzieć yes, potem znowu yes i znowu (nie pomnę ile razy), następnie enter, i potem trzeba pliczek jeszcze podpisać. Gwarantuję, że fon odpali, ale czy modyfiikacje będzie widać, to jest ruletka. U mnie np. Apk manager jest tak kapryśny, że nic nie widać mimo, że pliki działają. Zależy od systemu, plików i pogody lokalnej w Burundi.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Jakby to było takie proste to bym d*upy nikomu nie zawracał Big Grin

A co do pogody w Burundi to fakt - kapryśna jest Tongue
<p><br></p>
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości