W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
czy warto kupić telefon z peknietym szklem?

Czy warto kupić telefon z peknietym szklem?
Witam, otóż zastanawiam sie nad kupnem innego telefonu. Niestety nie moge zbytnio dolożyć do zakupu i nurtuje mnie czy oplaca sie kupic telefon ze zbita szybka. oraz jakie moga byc skutki uzywania takiego telefonu. Z góry dziękuje za odpowiedź. Smile
Odpowiedz Opera Linux
Według mnie opłaca się. Skutki to brzydszy wygląd, i możliwość totalnego uszkodzenia dotyku w momencie np. upadku. Do tego taki telefon będzie zawsze tańszy. Kwestia jeszcze tylko tego, ile kosztuje w razie co wymiana tej zbitej szybki.
Lumia 520, WP8
Odpowiedz Safari MacOS
wymienial raczej nie bede bo sie nie oplaca raczej. telefon 600zl (galaxy s2, lekkie stluczenie w dolnym rogu) a wyswietlacz z dotykiem ok 350zl * wymiana
Odpowiedz Opera Linux
Jak lekkie stłuczenie to oczywiście że się opłaca. Moja HD2 miała zbity cały dotyk po przekątnej Smile działała dopóki nie upadła ekranem na płytki.
Lumia 520, WP8
Odpowiedz Safari MacOS
znalazlem inny z calym wyswietlaczem za 450zl bez zadnych wad Smile zobaczymy czy zgodzi sie na wysylke przez allegro. jak tak to biore go, jak nie to ten ze zbitym Smile
Odpowiedz Opera Linux
Gdzie znalazłeś do S2 wyświetlacz za 350 zeta?
Raczej to będzie chiński zamiennik który ma lipne parametry.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
sorka pomylilem sie ale za 450 sa Smile
Odpowiedz Opera Linux
Są to fakt ale tez nie widziałem oryginalnych zbytnio.
Mam mieszane uczucia co do wymiany samemu wyświetlacza z allegro po mojej Omni2.
Raczej bym się nie zdecydował jednak kupować takiego fona.
.

Odpowiedz Opera Linux

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości