W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
czemu nie mozna wlaczyc funkcji xtra?

Czemu nie mozna wlaczyc funkcji XTRA?
Witam
Czemu nie moge wlaczyc fukncji XTRA? Wchodze do menu, wlaczam ta funkcje, naciskam ok, ale gdy nacisne ok to ta funkcja sie wylacza i musze ja ponownie wlaczac. Wogole nie mozna jej wlaczyc. Moze wie ktos czemu tak sie dzieje i jak ja wlaczyc? Telefon aktulizowalem ostatnio. Teraz mam Windowsa 6.5. Moze ta aktualizacja ma jakis zwiazek z tym?

Pozdrawiam
Odpowiedz
Jaka wersja ROMu ?

Uzupełnij profil !
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
No właśnie. Dzieje się to na fabrycznym romie?
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Wgrałem ten room: [WM6.5.3] I8000NXXJD1 a co do profilu to zaraz uzupelnie.
Odpowiedz
Tak, na tym ROMie jest problem właśnie w XTRA, trzeba podpiąć któryś klawisz pod OK i tak zatwierdzić... Nie dopracowany ten ROM jest narazie.

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
aha, dzieki. Nie no jakos w miare chodzi ten room, a moglbys mi powiedziec ktory room jest wedlug Ciebie taki najlepszy? taki najbardziej dobracowany do Omni 2 ?
Odpowiedz
Ten który sam sobie właśnie sklejam Tongue

Wyprzedzając pytanie... tak udostępnię... kiedy ? hmm jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu

Odpowiedz
(04-15-2010, 10:39 AM)Ryrzy napisał(a): Ten który sam sobie właśnie sklejam Tongue

Wyprzedzając pytanie... tak udostępnię... kiedy ? hmm jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu

No nareszcie sie doczekałem kolegi "w zestawie" z Omnią 2. Nie moge sie doczekać na romikSmile Pozdro

Tel: i8000
Rom: [WM6.5] i8000XXJB1
RadioRom: XXJB1
Odpowiedz
WiTaM
u mnie na tym ROM'ie XTRA działa bez żadnego problemu.

PozDraWiaM
Odpowiedz
Zainstaluj ROM JD3.
Jes to to co JD1 z tą różnicą że poprawiono pełno błędów.
W tym właśnie XTRA.

PozdroCool
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości