W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
czas pracy na baterii

Czas pracy na baterii
A ja jak zawsze zapraszam do wikipedi i szukać hasła o bateriach litowo-ionowych.
Tak jak kolega piszę to bajka z czasów gdy trzeba było robić formatowanie baterii.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
(08-01-2011, 03:32 PM)XTeK napisał(a): A ja jak zawsze zapraszam do wikipedi i szukać hasła o bateriach litowo-ionowych.
Tak jak kolega piszę to bajka z czasów gdy trzeba było robić formatowanie baterii.

Formatuje się dyski, a baterię się FORMUJE Tongue, ale faktem jest ze dzisiaj się tego nie robi bo baterie nie mają efektu pamieci i mozna je doładowywac kiedy się chce.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Ile ludzi tyle pojęć. Imho formować to można ciasto na blasze...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Baterii się nie formatuje, formuje itd. Ładowarka nie pozwala na takie cuda.
Po na ladowaniu do "pełna" odłącza się i po spadku napięcia na baterii dopiero się załącza ponownie więc GŁUPOTĄ jest formowanie czy tam formatowanie baterii. Efekt podobny jak sami byśmy odlaczali i ponownie podłączali po spadku napięcia załóżmy do 80% na baterii.
.

Odpowiedz Opera Linux
Jak zwał tak zwał, ja słyszałem właśnie ze formowanie. Tak czy inaczej tego sie już nie robi w nowych telefonach nawet z niskiej półki.
Dokładnie. Wink
Bateria mi trzyma max 2 dni ale gdy ekstremalnie kombinuje to max 1 dzień.Wink
ps. to tak żeby nie odbić od tematu.Smile
.

Odpowiedz Opera Linux
Ja jak dobije 3dni to jest o matko znaczy że tylko dzwoniłem co graniczy z cudem by w coś nie przy "ciorać" Big Grin na tym kombajnie.
Ja wyłączam na noc ale poza tym pare sms, kilka min wifi i 4 dzien idzie i mam 55%Tongue Rom standard t-mobile andek 2.3.3. Nieźle.
Bateria 2000 mAh Samsung

Max używanie fona: NOVA2HD, Mortal Combat2HD, Asphalt2HD, Wi-Fi włączone, kilkanaście minut rozmów w przerwie między grami - Bateria trzyma dzień

Max oszczędzanie: zero gier / Wi-Fi: wył. / Tryb sieci danych: wył. / Dane w tle: wył. / jasność ekranu: 25% / kilka minut rozmów i kilka sms dziennie - Bateria trzyma ponad osiem dni
- N90 - N93 - Omnia - Omnia2 - Galaxy S2 -
No to nieźle, a jak z ta klapka do tej baterii?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości