W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
czas pracy na baterii

Czas pracy na baterii
Witam, zamierzam kupić ten telefonik, ale widzę problem z baterią (wiem że zależy od intensywności użytkowania, ale może da się ten czas wydłużyć).
Czy ktoś już używa tej baterii sprzedawanej na allegro o pojemności 2000mAh:
Kod:
http://allegro.pl/listing.php/search?category=352&sg=0&string=i9100&params_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8
Proszę o odpowiedź.
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Ja powiem że raczej na jakieś tego typu patentowe baterie bym się nie skusił.
Mają 8000mAh. a okazuje się że są o 20% mniej pojemne od fabrycznych.
Jeżeli w takiej wielkości baterii firma Samsung nie jest w stanie zrobić 2000mAh.
to raczej chinol tym bardziej.
Jeżeli bym miał kupić to raczej oryginalną samsunga jako drugą.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
chińskie to tylko naklejką sie różnia... wydrukują ci pojemność taką jaką chcesz widziec ;]
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Dziś pobiłem rekord 6h na bateri. Big Grin
Odpowiedz Opera Windows 7
Młody jesteś, życia nie znasz Big Grin
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Format cienki jesteś. Takie rzeczy to ja mogę w 3 godziny załatwić.Big Grin
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Ty taaa Tongue
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
cześć wam. Telefon mam od wczoraj;d Miałem Omnie, więc jestem wniebowzięty, jest PIĘKNYWink... Ale... właśnie, to jedno ale. Jak wygląda sprawa z formatowaniem(czy coś w tym stylu) Baterii?
Ona musi być kilka razy zjechana do zera i naładowana do pełna, zanim zacznie działać po 2 dni?
Bo dziś w nocy(gdy spałem) bateria praktycznie z 100% zeszła do 30/40% - to troszeczkę szybko;/ Szczególnie, że nic nie robiłem.

W ogóle, jak macie jakieś porady, co do bateryjki - jak przedłużyć żywot itd. Piszcie. Chętnie poczytam opinie, zresztą nie tylko ja;d
Odpowiedz Firefox Windows 7
Kolejny raz obalamy mit o "Formatowaniu" czy "Formowaniu" bateri - Gwarnatuje Mit Obalony. Ładuj i korzystaj jak Ci pasuje nie baw sie w zabawy tego typu bo sobie baterie rozwalisz i dopiero bedzie. Ta bateria nie lubi być rozładowana do zera bo traci pojemność a wskazane jest jej częste doładowywanie.
ok dzięki... naprawdę nie wiedziałem, że to mit.
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości