W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
czas pracy na baterii

Czas pracy na baterii
Witam
Zastanawiam się nad zakupem takiego telefonu. I chciałbym prosić osoby które są już w jego posiadaniu o wydanie opini odnośnie pracy na baterii. Przy podawaniu ile wytrzymuje napiszcie proszę mnie więcej jak w tym czasie wygląda uzywanie tego aparatu(czas rozmów, smsów, gry BT, WIFI itd) Bede wdzieczny. Mozecie napisać ogolnie czy polecacie czy nie tylko szczerze... Bo rozważam zakup SAMSUNG Galaxy S 2 lub HTC Sensation lub Samsung Nexus S lub LG P990 swift 2x lub p970 swift. Prosze o doradzenie.
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Kupując smartphona z wyższej półki musisz wiedzieć jedno że przy normalnym używaniu jest to 2-3 dni max a trzymanie bateri przez Tylko/Aż 12h to norma w dzisiejszych czasach. Mam Galaxy S2 od 2 tygodni i powiem szczerze średnio ładuje co 1.5/2 dni a praktycznie non stop sie nim bawie, gram i korzystam z internetu oraz bardzo dużo dzwonie średnio 2-3h i 20-30 smsów dziennie. Ja polecam Tobie wlaśnie ten telefon długo na nim Ci niczego nie zabraknie.
Odpowiedz Opera Windows 7
Ja ładuje co dzionek ale przy takiej eksploatacji to raczej norma. Normalnie to jak przedmówca pisze około 2 dni.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Wiem ze poza tematem, lecz nie bd zakladal już nowego chyba ze to konieczne. Czy macie zolte poswiaty na ekranie tzn glownie na szarym kolorze np. pasku powiadomien na forum android wyczytalem że takowe egzemplarze wystepowaly bo podobno to wyeliminowali? Jesli to nie jest tajemnica to kiedy kupiliscie Wasze egzemplarze?
Odpowiedz Google Chrome Windows Vista
Ja nic takiego nie zauważyłem a kupiłem go 21 czerwca.
Dzieki za opinie. Podobno trzeba sie wpatrzec Tongue. Kupowales go na Allegro? Sorki ze tak pytam ale sam moze go jeszcze kupie na wakacjach jak xperie arc sprzedam dlatego tak pytam.
Ja kupiłem go w Euro Rtv Agd. I wierz mi wpatruje sie w niego mnóstwo czasu bo sie nim bawie non stop to bym zauważył.
Ok, dzieki
Witam!
Kupiłem również ten telefon SGS2 z wersją androida 2.3.3. Bateria trzymał 1,5 dnia. Niedawno zainstalowałem wersję 2.3.4(XXKG1) i widać wyraźną poprawę w tym temacie. Przy normalnym użytkowaniu bateria prawie że co do minuty trzyma 3 dni.Testowałem to przez właśnie ostatnie trzy dni. Ładowałem w niedzielę do południa i ładuję ją właśnie teraz. Czytałem właśnie na jakimś forum lub opisie tej aktualizacji androida na SGS2 i opisywali to . Nie uwierzyłem do puki sam na własnej skórze tego nie odczułem.
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
Mój rekord to na KF2 4 Dni także to żaden wyczyn. Teraz mam KG2 i pewnie było by tak samo jak bym sie nim non stop nie bawił.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości