W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
czas na zmiany

Czas na zmiany
Witam postanowilem zmiec romik wgram sobie 6.1 do ryrzego ale mam brandowy ORANGE czy moge normalnie go wgrac wg opisu na forum czy musze jeszcze cos zrobic ? np odbrandowac. Aha czy bedzie np mozliwosc powrotu do orginalengo romu orange wrazie czego ?
Odpowiedz
możesz wgrać normalnie
tak możesz wrócić do brandu orange
[Obrazek: buttonRapideo.png]
Odpowiedz
1. nie przypominam sobie żebym robił jakiś ROM WM6.1 dla Omnii 2 :|
2. najpierw wgraj sobie pełny czysty ROM np JB3 żeby zdekustomizować telefon,
3. Jeśli znajdziesz ROM z Orange to będziesz mógł do niego wrócić... może bede takowy miał ale nie obiecuje
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Ryrzu pamylilem z mirek190 Smile ale zrobie tak jak mowisz wszsytko wgrywac octanus?
Odpowiedz
(03-23-2010, 07:45 PM)Ryrzy napisał(a): 3. Jeśli znajdziesz ROM z Orange to będziesz mógł do niego wrócić... może bede takowy miał ale nie obiecuje
Na forum konkurencyjnym pdaclub, ktoś na początku roku dawał linka do JI1, czyli oryginalnego oranżadowego.
Brand nie ma znaczenia dla custom roma. Wszystko wgrywasz OCTANSem, w przypadku customów tylko nbo0 w PDA. Oczywiście równocześnie można sobie dograć phona i eboota.
Nie przejmuj się też naładowaniem baterii przy wgrywaniu. Ostatnio wgrywałem przy 13% baterii, żadnych problemów. Telefon jest zasilany z USB przy wgrywaniu romu, wiec nie ma bólu.
Odpowiedz
Aha jeszcze jedno uwas tez tak slabo chodzi dotyk?

I jeszcze jedno znalem cos takiego

Wgranie romu
Wersja ROM: I8000NXXJB3 , csc I8000XEOJB3, phone I8000XXJB1

Opis problemu:
Chcialbym zmienic na custom od Mirek http://www.eomnia.net/showthread.php?tid=4866 Jak go wgrac ? tam jest tylko jeden plik TiGeR2X ultra lite 3.0.nb0 jak go wgrac ? i nie przeszkadza ze PHONE I CSC bedzie inny ?
I jak zaaktualizowac aparat ?
Odpowiedz
Po pierwsze to nie jest rom od mirka tylko od TiGeR2X .
PO drugie nie przeszkadza to może być inny pda a inny phone i csc ja tak zresztą mam

P.S Na obecną chwile polecam tylko angielskie romy z modaco.com bo polskie sie narazie do niczego nie nadają .
Motorola Milestone Adroid 2.1 . I jest fun !! Big Grin
Odpowiedz
Wgrywałem rom już kilka razy, na XP i Win 7. Ostatnio przy próbie wgrania romu z Sense z 16.05 Ryzy, postanowiłem zmienić Phone i Eboot odpowiednio na JD1 i JE2 ponieważ miałem starsze JB3. Wszystko ustawione Detect , wyłączyłem Omnie i Start Downloading. I zonk ... [FAIL] bootloader Reconnect , PDA 0 w Octans zrobiło się czerwone, Omnia wisi w Download mode wait about 10 minutes....w octans można zrobić tylko reset all, nic to nie dało ... tyle pamiętam Smile .
Google nic nie pomogło, więc odłączyłem kabelek i wyjąłem baterię. Po chwili bateria wróciła na swoje miejsce, włączam a na ekranie dwie ikony i strzałka pomiędzy nimi (nie pamiętam co to za ikony ale chyba PC i telefon). Restart komputera, zmiana portu USB sterowniki od nowa, Octans i sam Eboot tylko że dałem starszy (nie chciałem ryzykować ) JD1. Omnia wstała , ufff jaka ulga. Szczegółów za bardzo nie pamiętam (stres itp.) Po sprawdzeniu wszystkiego, wniosek jest taki że rozłączył się port USB.
Odpowiedz
przed chwila mialem identyczna akcje... przy zaladowaniu wszystkiego do Octans'a na W7x64, wywalilo mi fail bootloader reconnect przy eboot'cie. po ok 20 minutach zero reakcji,
wciaz 10 minut w telefonie. reset all w octansie, odlaczylem telefon, wyjalem baterie. zmienilem port usb w kompie profilaktycznie. przeinstalowalem sterownik usb samsunga, znow do wersji 3.7 i postanowilem procedure zrobic od poczatku te sama, tj pelny rom wgrac od poczatku. tym razem poszlo... uff.

cale szczescie, ze wysypalo sie przy jakby sciaganiu dopiero eboot'a, czyli jakby na starcie, przy pozniejszym etapie pewnie juz nie byloby co ratowac bez serwisu.

w kazdym razie, nowy rom I8000NXXCJ1 smiga.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości