W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
czarny ekran a działający telefon

Czarny ekran a działający telefon
Na wyłączonym fonie wgrywaj. Tutaj masz opis, wprawdzie dla XP ale dla innych jest podobnie: http://www.modaco.pl/Thread-How-To-Jak-w...-przez-exe
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Właśnie na .exe program wyświetla mi, że mam już nowsza wersję i nie będzie wgrywał. Granprix może zniwelować ten komunikat?
Odpowiedz
Grandprix wgra wszystko.
Odpowiedz
Niestety, mam problem ze znalezieniem SAHJ3 w wersji na grandprixa, ze strony samsunga jest updater jedynie
Odpowiedz
gratuluje ze Ty szukasz updejterow na stronie samsunga xD
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Ok znalazłem i działa! Niestety, 6.1. Istnieje jakaś opcja update'u do 6.5 bezkonfilktowo?
Odpowiedz
Grand Prixem wgraj i tyle.
Odpowiedz
Tyle, że wgrywałem 6.5 wszystkie które mi się nawinęły i ciągle to samo- brak wyświetlania, jedynie sahj3 który wgrywam działa normalnie. Jest oficjalny 6.5 który mogłem przeoczyć, że takowy istnieje?
Odpowiedz
nie, nigdy takowy nie istniał
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
No to juz nie mam pojęcia czemu moja omnia nie "przyjmuje" tych ROMÓW Undecided
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości