W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 32 głosów - średnia: 3.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
cyanogenmod beta1 omnia 2 moja pamiec

CyanogenMod Beta1 Omnia 2 - MOJA PAMIEC
Niestety nigdzie takiego katalogu nie mam. Proszę o pomoc

Ok. ściągnąłem inny manager plików i znalazłem kartę. Pytanie tylko dlaczego odtwarzacz muzyczny androida nie aktualizuje biblioteki plików muzycznych (dlaczego ich nie widzi) oraz galerii zdjęc?
Odpowiedz
Cześć wszystkim ja mam taki problem instalacja przechodzi bez problemów ale jak uruchamiam antka to stoi cały czas na pierwszym ekranie i nie rusza dalej. Tak miałem całą noc, widziałem parę postów wcześniej że ktoś też miał taki problem ale nie było odpowiedzi. Jeśli ktoś się z tym uporał proszę o pomoc..
Odpowiedz
Przecież con napisał, że bez kart nie ruszy...
Odpowiedz
(03-17-2012, 09:43 AM)Marioo napisał(a): Cześć wszystkim ja mam taki problem instalacja przechodzi bez problemów ale jak uruchamiam antka to stoi cały czas na pierwszym ekranie i nie rusza dalej. Tak miałem całą noc, widziałem parę postów wcześniej że ktoś też miał taki problem ale nie było odpowiedzi. Jeśli ktoś się z tym uporał proszę o pomoc..

Musisz mieć byle jaką karte SD w złączu. Inaczej nie ruszu.
Odpowiedz
jakie moga wyniknac szkody z instalacji?
Odpowiedz
ew utrata danych z pamięci wew lub karty pamięci
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
sorry,ale obraz jakiej partycji mam wybrac Image for windows?
Odpowiedz
(04-01-2012, 05:52 PM)szakal23 napisał(a): sorry,ale obraz jakiej partycji mam wybrac Image for windows?

Obraz partycji znajdujacej sie w paczce. Pisze wszystko dokladnie w instrukcji.
Odpowiedz
aha,to przez moja nieuwagę ;D dzieki
(04-02-2012, 08:42 AM)con napisał(a):
(04-01-2012, 05:52 PM)szakal23 napisał(a): sorry,ale obraz jakiej partycji mam wybrac Image for windows?

Obraz partycji znajdujacej sie w paczce. Pisze wszystko dokladnie w instrukcji.

Niechce dodac,u mnie pisze,ze wygasl okres probny ;/

XTeK edytował ten post dnia 04-02-2012 o godz. 05:26 PM ponieważ:

Dziękujemy klikając na zielony plus użytkownikami.

Odpowiedz
Cofnij zegarek systemowy o rok i ponownie wlacz program Image for Windows.
To jest wersja czasowa ale zmiana daty pomaga.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości