W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
cyanogenmod 10 quot stable

CyanogenMod 10 "stable"
Witam pojawił się cyanogenmod 10 stabilny i szybki mam go wgranego już tydzień i śmiga aż miło, gorąco polecam do odwiedzin strony producenta.
http://download.cyanogenmod.org/?type=st...galaxysmtd

XTeK edytował ten post dnia 11-30-2012 o godz. 04:10 PM ponieważ:

... jak ty go wgrales do i900?Big Grin
Taki masz w profilu. Wink

Odpowiedz
Jesli ktoś nie czytał mojego postu na innym forum to proszę tutaj:

Zainstalowałem cm 10 jakiś miesiąc temu. I to była największa pomyłka w moim życiu. Przestrzegam wszystkich którzy chcą UŻYWAĆ swojego galaxa z tym "wynalazkiem". Nie pomagają aktualizacje, instalacje, reinstalacje i inne takie.
Ten rom to po prostu jeden wielki syf z którym jak widać nikt nie jest w stanie sobie poradzić. Zresztą z tą opinią zgadzają się też różnej maści spece od fonów. Poza nowym wyglądem menu ten "system", a właściwie jego namiastka nie oferuje KOMPLETNIE NIC POZA WK...WIENIEM. Masa ustawień które nie dają nic poza wrażeniem, że można coś ustawić po swojemu. Zaznaczam, że jestem posiadaczem nowszego sgsa z fabrycznym romem i w nim NIE MA ŻADNYCH PROBLEMÓW. Nie działa nic, ansolutnie nic. TZN działa ale czuję się jakbym miał wersję demo, a nie full.
Pierwsze z brzegu:
Zapomnijcie o dobrym odtwarzaczu video
Zapomnijcie o dobrym odtwarzaczu audio
Zapomnijcie o skutecznym ustawieniu dźwięków (dzwonek, głośność, wibracje, itp)
Zapomnijcie o własnej czcionce (rozmiar i rodzaj)
Zapomnijcie o działającej bezbłędnie galerii
Zapomnijcie o dobrym kalendarzu
Zapomnijcie o dobrym kalkulatorze
Zapomnijcie o wytrzymałej baterii (na 2.3.6 działała 2 dni, teraz max 10 h)
Zapomnijcie o bezproblemowej klawiaturze
Zapomnijcie o indywidualnym menu
Zapomnijcie o bezproblemowej galerii (działa jak sie jej podoba)
Zapomnijcie o bezproblemowej transmisji danych bluetooth i WiFi

Nie chce mi się już wymieniać, jest tego znacznie więcej.

Tak czy inaczej, ten rom to totalny shit i jeśli jeszcze go nie zainstalowałeś/aś to głęboko się zastanów. To naprawdę dobra rada. Lepiej zostać przy fabrycznym romie, bo ten nie oferuje kompletnie żadnej korzyści. Ja sam się cieszyłem że miałem coś nowego na pokładzie, ale każdy dzień dolewał porcję goryczy, aż sie przelało. Stąd ten post.
Odpowiedz
Od dawna jestem zdania, że romy AOKP czy AOSP są lepsze od Cyanogena, który jest strasznie przereklamowany. Robiąc soft do 50+ urządzeń po prostu nie da się tego zrobić na 100% dla każdego sprzętu.

Sent from my OG Galaxy S with Tapatalk 2
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Co wy piszecie przecież ten rom nawet miesiąca niema. Po instalacji CM10 wrzucam google play, black market, i touchwizz zeby wyglądał tak jak oryginał i ciesze się tym oprogramowaniem.
To prawda ze kamera sie nie odpalała na początku ale zainstalowałem z blackmarket Camera JB+ i to wszystko.
Jestem fanem oryginalnego oprogramowania ale w moim przypadku po miesiącu zaczyna się zamulać i zawieszać a jak narazie nie miałem żadnej zawiechy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości