W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
co kupić po omni limit około 800zł

Co kupić po omni, limit około 800zł
Wiem, wiem...
Kolejny temat z cyklu co kupić, a ja tymczasem naprawdę mam dylemat i co gorsza ograniczone środki.
Do tej pory miałem Omnię, teraz chcę zmienić telefon. Chciałbym aby miał trochę większy wyświetlacz niż do tej pory, aby czas na baterii pozostał podobny, było wyjście jack 3,5 i by koniecznie miał flasha, zdarza mi się używać telefonu jako latarki i jest to naprawdę niezłe rozwiązanie, z którego nie chcę rezygnować. Wink

Kusi mnie wave, ale oprogramowania mało, a ja lubię sobie czasem pogrzebać.
Rozsądnym wyborem jest więc Omnia II. Ma ona wszystko to co do tej pory. Z drugiej strony nie satysfakcjonuje mnie w WM obsługa tekstowa wiadomości ani słownik XT9. Wydaje mi się, że na symbianie słów było o wiele wiele więcej, tutaj bez przerwy muszę wpisywać nowe.

Może Android? Nie wiem jak sprawuje się nowa Spica, tylko, że jest obcięta z grafiki mocno.

W każdym bądź razie dylemat mam konkretny. Jakieś propozycje?
Odpowiedz
Podstawowe pytanie na jakie musisz znać odpowiedź to jaki system chcesz mieć w telefonie i potem dobieraj model .Jak masz możliwość to sprawdź kilka modeli na żywo .Bo co innego się czyta a co innego wychodzi jak się fona weźmie do ręki.
Osobiście miałem i900 a od lutego mam i8000 i powiem ze to całkiem inna bajka.Wyświetlacz różnica przeogromna (wielkość i amoled). WM 6.5.X też o wiele wygodniejszy a do tego jeszcze odpowiedni custom i naprawdę dobrze sie WM obsługuje.Bateria bardzo dobra spokojnie 3-4 dni normalnego użytkowania . Jak się dobrze poszuka to można kupić idealną O2 do 800 zł. Ale to Ty musisz sam dokonać wyboru.
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
Odpowiedz
Jak kolega Lutek, też bym na Twoi miejscu stawiał na Omnie II Wink
Jeżeli pomogłem lub jesteś zadowolony z mojej pracy kliknij  

** Podstawy gotowania na i8000 [Win7x86] **

Odpowiedz
No właśnie Omnia 2 mnie strasznie kusi. Wink
Najbardziej przez ekran i programy do nawigacji. Wink
A o roma to się nie boję, na pewno są jakieś niezłe z belką na górze. Ta na dole mnie wkurza przy sms.
Odpowiedz
Tylko i wyłącznie O2 w tej cenie. Na anroida jeszcze za wcześnie a HD2 jest za drogie.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
o2 ja tak zrobiłem i jestem zadowolony, albo androida spróbuj jak Ci przypasi.
Odpowiedz
Będzie o2, trochę używane, ale lepsze takie jak żadne. No i z simlockiem, ale jakoś to ominę.
I dopiero w następnym tygodniu przyjdzie, wrrr.
Jak zdejmę simlocka przez USB to tracę gwarancję? Jak kodem, to nie- tyle wiem.
Odpowiedz
nie zdjemiesz przez USB zacznijmy od tego Wink i teoretycznie nie tracisz gwar kodem tylko i wylącznie w salonie orange bo wtedy masz wpis lub/i fakture na to że u nich zdjąłeś inaczej to nie mają jak dojsc do tego jak to zrobiłeś
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Gdzieś widziałem, że można zdjąć simlock przez USB. Oczywiście to też płatne. Kosztuje jednak 39 zł a nie 80.
Kupuje się jakieś kredyty, ściąga program, podłącza do fona i za chwilę simlock zdjęty.
Z tego co słyszałem, to już dawno w serwisach się nie burzą, że simlock zdjęty kodem.
Chyba, że się mylę.
Odpowiedz
tak jak mowie, serwis nie widzi jak ty zdjołeś tego sima, czy przez jakiegoś boxa, czy przez kod... dla nich poprostu go nie ma... nie wiem czy taka opcja jest jak po kredytach, ale kazdy lepszy serwis Ci to zrobi boxem za 25-35 zl w ciagu 10 minut
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości