W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
co kupić po neov do 600zl?

Co kupić po neov do 600zl?
Od roku nam Xperie neov, chcę ją sprzedać i kupić coś lepszego.
1. Ile dostanę na moją neov w bardzo dobrym stanie?
2. Co polecacie jako następcę, niechcę zbyt dużo dokładać.
3. Telefon używam głównie do internetu, sms, czasem jakąś grę włącze. Musi mieć dobry aparat i wyświetlacz.
4. Co myślicie o WP?
Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
Za ładną Veo V dostaniesz max 300-350zł, nie dokładając zbyt wiele wyrwiesz Galaxy Ace 2 który ma wszystko lepsze niż Neo. Za 600zł już dostaniesz używaną Xperię P, Desire X ... najciekawsze w tym przedziale cenowym
Odpowiedz
Eeee w tym przedziale cenowym jest galaxy S2.Big Grin
.

Odpowiedz
Właśnie, ja też mam podobny budżet +/- 50zł i rozmyślam nad Galaxy S2 i Galaxy NExusem to najlepsze urządzenia w tej cenie

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz
za 600zł SG2 nie znajdziecie ładnego, jedynie strupy
Odpowiedz
A co myślicie o telefonach z windows phone?

Odpowiedz
Szybko i stabilnie, ale i mało urozmaiceń, nudne i brzydkie kafle, brak możliwości wysłania czegokolwiek przez Bluteooth czy nawet brak tak prozaicznej funkcji jak przewijanie utworów w domyślnym odtwarzaczu. Poza tym brak jakiejkolwiek możliwości modyfikacji - nawet Sony Ericsson sprzed paru lat lepiej można było modyfikować. A najbardziej bolesna rzecz w wypadku mobilnych systemów to bardzo mała liczba aplikacji, rzędu 100 tys., podczas gdy na androidzie jest ich już podejrzewam między 900 tys. a milionem.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Więc zostaję przy androidzieSmile najczęściej oglądam właśnie sgs2 i chyba na niego będę zbierał. A może proponujecie jakiś tel od operatora najlepiej plus.

Odpowiedz
Jeśli chcesz zapłacić 2/3 krotnie razy więcej to bierz umowę, bierz Big Grin
Może Galaxy S Advance? Trochę słabszy od S2, ale dobry. Do 650 niedawno widziałem xperie S, która byłaby najlepsza Tongue
[Obrazek: sygnajpg_napnwew.jpg]
Odpowiedz
jak coś to mam na sprzedaż nówkę Pentagram Combo 4-core
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości