W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
co kupić po neov ?

Co kupić po neoV ?
Witam. Od jakiegoś czasu mam neoV jest to mój pierwszy telefon z androidem. Chce go zmienić na coś lepszego ale niewiem co wybrać. Proszę o rady.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
hmmm no cóż możemy Ci poradzić najdroższe/najlepsze telefony... określ jakiś próg cenowy Smile wtedy możemy coś doradzać Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Jakieś 700-750 złSmile

Odpowiedz
no to takie tematy już są w tym przedziale cenowym Smile możesz zerknąc na nie Smile ale za tyle to już można jakiegoś 2rdzeniowego potworka kupić... sensation, ace 2,
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Były takie tematy ale ile czasu temuSmile ceny telefonów szybko się zmieniają i dlatego proszę was i radęSmile

Odpowiedz
Acze jest dość ciekawym rozwiązaniem wizulanie - cenowym choć nie wiem jak wsparcie dla tego fonika.
Warto myśleć jak kolega Ryrzy pisał o dwóch rdzeniach we fonie bo soft jest wciąż rozwijany i bardziej "moco-żerny".
Ogólnie popatrz co jest z dwoma i daj znać który by ci podpasował a może coś wtedy się doradzi.Wink
.

Odpowiedz
Już jak kupowałem ten telefon to z przed nosa uciekł mi ace 2, co myślicie o lg l7?Smile

Odpowiedz
L7 ma słaby proc i jeszcze gorszą grafe bo adreno 200 zaś procek też nie jest szybki i jednordzeniowy.
Wolny fon i wolny interfejs.
Ostatnio nawet się tym czymś bawiłem i tylko wyś. jako tako daje radę ale launcher to tnie się masakra.
Coś z adreno 205 choćby szukaj ale to już troszkę droższe.
LG ogólnie nie polecam, słabe wsparcie.
.

Odpowiedz
A co powiecie o nexusie?Smile

Odpowiedz
najlepszy z najlepszych 1 jajowców Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości