W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
co kupić do ok 1000pln

Co kupić do ok 1000pln
mam takie pytanie( przepraszam ze zbaczam z tematu). jesli bym sie chcial przesiąść na inny telefon, oczywiscie z androidem, zamiast mojej O2, to co byscie polecali? czytam od 2h rózne fora, ale cały czas nie podjałem decycji. Cena tak do 1000zł.
Odpowiedz
Jak znajdziesz w tej cenie Samsunga galaxy S to bierz Smile Ewentualnie HD2, Desire albo ZTE balde Smile
Czego dokładnie oczekujesz od telefonu?
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
Popieram poprzednika.
Najlepiej dwa pierwsze bo są dość zaawansowane technologicznie.Wink
.

Odpowiedz
no właśnie ja tez się rozglądam za czymś do 1000zł i z androidem Smile
a co myślicie o i9003 jest tańszy od SGS warto? czy lepiej Desire ? za ta cenę mam nowego Desire
Samsung Galaxy S II I9100 16GB BLACK Tongue I9100XXLPS Android 4.0.3 ICS Tongue
Odpowiedz
A w tym HD2 nie przeraża Was rozmiar urządzenia?
Sam ekran 4,3 cala a jeszcze trochę obudowy musi być.
Toż to musi być wielkie!
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz
mnie by pasowało coś z ekranem 3,7 cali żeby spokojnie w kieszeni nosić Smile
Odpowiedz
I9003 to po prostu I9000 tylko, że z większą baterią ekranem SLCD i innym procesorem. Czy będzie tańszy to nie wiem ale jak nie starczy ci na SGSa to ten też może być dobrym wyborem. Co do Desire to też fajny telefon, przemyśl także kupno HD2. Wydajność jest większa niż na Desire Smile

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
a nie będzie za duży w kieszeni HD2 Sad
Odpowiedz
Ja planuje SGS2 a on taki sam. Mam omnie2 i też tak kiedyś myślałem, trzeba jednak zmienić zdanie i doszyć większe kieszenie albo plecaczek kupić.Wink
.

Odpowiedz
Ja mam HD2 i nie wydaje mi się duży, takie czasy zresztą Big Grin W kieszeni mi się spokojnie mieści. Jak chcesz to mogę zrobić fotkę czy coś.

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości