W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 25 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
co instalujesz zaraz po wgraniu romu ?

Co instalujesz zaraz po wgraniu ROMu ?
Taki mały wywiad środowiskowy Smile Co instalujecie zawsze po wgraniu ROMu, i co z tego mogło by być już wgotowane na stałe ? Smile

Ja instaluje tylko 3 rzeczy
- resco explorer
- SPB News
- TouchLockPro

PISAĆ ! Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Ja instaluje obowiązkowo SPB Wather do obsługi pogodynki Smile oprócz wyżej wymienionych Smile
Pim backup
Youtube
Facebook
TCPMP
Parlingo
Przede wszystkim korzystam z romów czystych, bez nakładek typu Manilla itp. i zaraz po wrzuceniu takiego romu instaluję SPB MS. A później to pierdoły typu Opera (jeśli nie ma w romie). W sumie teraz w O2 używam romu od Ryrzego - COM2 21911 JF5 i tutaj dodałem tylko SPB MS i Operę - wszystko inne już jest Smile No, oczywiście obowiązkowa pozycja to AM, ale to pewnie robi każdy Wink
Omnia II | Galaxy S + Galaxy 3
Były m.in. iPhone 3G, Diamond, Kaiser, Wizard i Hero, a ponadto ogromna ilość innych...
Resco Explorer + Registry MUI + spolszczenie Wall-E'go to podstawa. Reszta zależy od romu. Na pewno jest to Opera 10 i Opera Mini, także CleanRam i Shake&Save jeśli nie ma w romie. Tak samo FK2, do tego MobileGadu (które fajnie by było mieć wgotowane bo jest chyba Opensource'owe).
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Pewnie wszyscy korzystają z przeglądarki i komunikatora, i instalują Opere i Parlingo. Do Normala wgraj koniecznie SPB Weather.
Nie mam nic przeciwko Resco Explorer i SPB News jest jeszcze fajna aplikacja SPB Wallet, ale z tego pewnie mało kto korzysta. Można by wgrać jeszcze SKTools ( od przybytku głowa nie boliBig Grin ), a i zapomniałbym o PhoneEx Tongue
Natomiast jeśli chodzi o rozrywkę to proponuję Resco Sudoku i SokoSave no i jak by Ci się jeszcze udało sprawić by Bubble Breaker działało na dolnobelkowcu to było by miodzioBig Grin
To tyle moich życzeń.
gkl - 90% z tego co podałeś to płatne aplikacje Big Grin a takowych nie dodam Wink

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Tak OT'ując, Bubble Breakera działającego na dolnobelkowcu wrzucę za niedługoTongue
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
(07-27-2010, 02:39 PM)Toldo napisał(a): Tak OT'ując, Bubble Breakera działającego na dolnobelkowcu wrzucę za niedługoTongue

Już mam w ROMie dolnobelkowym BB Smile i bedzie w najnowszej edycji...

BTW. Prosze nie pisać o programach płatnych Wink

(07-27-2010, 06:52 AM)Ryrzy napisał(a): gkl - 90% z tego co podałeś to płatne aplikacje Big Grin a takowych nie dodam Wink

No tak też myślałem Sad, ale jak pisać to pisać Tongue
Teraz Twój ostatni post wiele wnosi do tego wątku i tak sobie myślę że za dużo pomysłów to chyba nie będzie Tongue

A zmieniając temat, to się skromnie zapytam o ten nowy rom Big Grin jakaś przewidywana data udostępnienia ??

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości