W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
cm 10 1 usunięcie wzoru blokady drugim romem

Cm 10.1 Usunięcie wzoru blokady drugim romem
Witam mam problem nie wiem czy poważny do końca ale troche głupi Big Grin ustawilem sobie wzór blokady 6x6 i ustawilem go żeby był przezroczysty, próbując go odblokować nie ma bata zeby sie to udalo, próbowałem pełno kombinacji, chyba mialem 75 prób, nie wiem dlaczego tak a wzór znam bardzo dobrze i próbowalem pelno innych o których myslalem wczesniej chcąc wymyslic jakis wzór. Wkurzylem sie strasznie Big Grin nie dziwne Big Grin. Wlazłem do trybu recovery i sklonowałem roma (posiadalem dorimanx) jako drugi rom i zrobilem jego wipe. I tu nasuwa sie pytanie, czy mogę jakoś z poziomu drugiego romu za pomocą np. root explorera wywalić z pierwszego romu ustawienie wzoru aby sie zresetowalo lub coś w tym stylu ?? prosze o pomoc, mam duzo waznych apek, sms'ow i poprostu nie chce tego stracic Undecided
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
http://www.modaco.pl/Thread-How-To-Odblo...-Androidem

Smile czyli tylko pozostaje usunać ten pliczek

a dwa... mozesz zrobic taki myk...

zainstalowac dokladnie ten sam ROM po wipie... potem advanced backup i przywrocic tylko data Smile powinno śmigac Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Bardzo Bardzo dziekuje Big Grin udalo sie Big Grin uratowales mi wszystkie ważne rzeczy, Pozdrawiam Smile
Cieszy mnie to bardzo Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości