W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
call of duty 2 pełna wersja na omnia

Call of Duty 2 Pełna wersja na Omnia 2
[W/Q/VGA] Call of Duty 2 Pełna wersja - gra jest na tym forum , pisze że testowano na i900 , czy może chodzi też na omni 2 ?
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Zainstaluj, sprawdź i podziel się informacją.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz Firefox Windows 7
zainstalowałem , łącznie z WVGAFIX4 , zrobiłem wszystko jak w opisie i nie działa .

pozdro
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
(02-26-2011, 05:47 PM)paul400 napisał(a): zainstalowałem , łącznie z WVGAFIX4 , zrobiłem wszystko jak w opisie i nie działa .

pozdro
WVGAFIX4 to lipa, jeśli chcesz odpalić na omni 2 grę dostosowaną do mniejszej rozdzielczości wyświetlacza najlepszy jest program gxpatcher... Na telefonie uruchamiasz program wybierasz plik uruchamiający grę czyli np xxxxxx.exe i klikasz patch wychodzisz z programu włanczasz grę i wszystko działaBig Grin A co do gry jaką próbujesz uruchomić to przepuść ją przez gxpatchera i zadziała sam kiedyś próbowałem.

Odpowiedz Opera Windows 7
Ta gra nie jest kompatybilna z prockiem o2 więc nie zadziała. Poza tym nie ustawisz przycisków poruszania się.
N.O.V.A. near orbit vanguard alliance - "Niskoorbitowy Sojusz Obronny"
Deus Ex Human Revolution - "Deus Ex Bunt Ludzkości"
... dalej jesteś za tłumaczeniem tytułów?
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
(02-27-2011, 12:30 PM)Banan_312 napisał(a): Ta gra nie jest kompatybilna z prockiem o2 więc nie zadziała. Poza tym nie ustawisz przycisków poruszania się.
Gra po przepuszczeniu jej przez gxpatcher się uruchomi sam testowałem i działa... w kwesti klawiszy poruszania się masz rację.
Ogólnie ten gxpatcher to fanja sprawa w 90% gier które nie były przystosowane do rozdzielczośći omni 2 zastosowanie gxpatcher rozwiązywało problem i gry działały normalnie.
Odpowiedz Opera Windows 7
(02-27-2011, 01:12 AM)xxx777xxx napisał(a):
(02-26-2011, 05:47 PM)paul400 napisał(a): zainstalowałem , łącznie z WVGAFIX4 , zrobiłem wszystko jak w opisie i nie działa.

pozdro
WVGAFIX4 to lipa, jeśli chcesz odpalić na omni 2 grę dostosowaną do mniejszej rozdzielczości wyświetlacza najlepszy jest program gxpatcher... Na telefonie uruchamiasz program wybierasz plik uruchamiający grę czyli np xxxxxx.exe i klikasz patch wychodzisz z programu włanczasz grę i wszystko działaBig Grin A co do gry jaką próbujesz uruchomić to przepuść ją przez gxpatchera i zadziała sam kiedyś próbowałem.
Pomyślałem sobie, fajny RPG może być EverQuest. Więc sciągam gxpatcher_v12, odpalam plik exe ale wyskakuje błąd o treści:

xPatcher.exe
MissingMethodException
Nie można odnaleźć nazwy pliku lub zestawu 'CDUtilsCE,
Version=1.0.3738.21254,
Culture=neutral, PublicKeyToken=null'
albo jednej z zależności.

O co chodzi ? Używam ROM'u Ryrzego opartego o 6.5.3.
Odpowiedz Opera Windows Vista

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości