W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
całkowity brak reakcji na połączenie usb

Całkowity brak reakcji na połączenie USB
Witam,

bardzo proszę o pomoc. Kupiłem ostatnio Omnię 2 bez płyty ze sterownikami, i przy próbie połączenia zarówno przez ActiveSync z wyłączeniem wykorzystania opcji zaawansowanych czy pamięć masową, nie dochodzi do żadnej reakcji.

Zarówno komputer z XP jak i z 7 32bit zaczynają go ładować, ale w ogólnie nie rozpoznają możliwości transferu danych.

Na komputerze próbowałem coś zdziałać zarówno przez Samsung New PC Studio, jak i przez Samsung PC Studio 7, nic to nie dało.

Próbowałem już wszystkiego co udało mi się znaleźć, do tego nie mogłem znaleźć jakichś fabrycznych sterowników do tego telefonu na internecie. Bardzo proszę o podsunięcie mi jakichś rozwiązań albo tych sterowników.
Odpowiedz
po ustawieniu jako pamiec masowa nie trzeba zadnych sterów poza tymi które win sam posiada... wiec 3 opcje:

- uszk usb w kompie... przepinij pod inne...
- uszk kabel usb, popros kogos z microusb o pozyczenie...
- uszk gniazdo w telefonie... jesli wyrwane z plyty to mozesz zapomniec o naprawie...
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
- USB sprawne
- ten kabel po podłączeniu do PCta ładuje koma, czy jest jakiś jednoznaczny sposób żeby stwierdzić że jest zepsuty?
- co do gniazda nie wiem jak sprawdzić czy jest sprawne pod tym względem, bo kom ładuje się normalnie

jeśli żadna opcja mi nie pomoże, co w takim razie mam zrobić? czy po kupnie nadajnika bluetoothd o kompa będę miał swobodny dostęp do plików? czy jest możliwy jakiś błąd w firmware, i jeśli tak to jak to sprawdzić?

przepraszam za taki natłok pytań, ale cały dzień próbuję to ogarnąć i nie wiem jak
Odpowiedz
to ze laduje to znaczy tylko tyle ze 2 z 4 przewodow maja polaczenie Smile + i - a przesyl danych niebardzo... zacznij od sprawdzenia na innym kablu... teraz wiekszosc telefonow ma microsb wiec nie powinienes miec problemu z pozyczeniem...
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Witam. Kolego, sprawdź ustawienia firewall'a. To częsta przyczyna w takich przypadkach. Przełącz na tryb interaktywny - może pomoże. Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości