W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
cwm błąd podczas przywracania systemu

CWM Błąd Podczas Przywracania Systemu.
Siema, mam dziwną opcję a mianowicie jak w temacie za każdym razem jak próbuję przywrócić backup przez CWM wywala mi błąd podczas przywracania. Testowałem na normalnym CWM i na dotykowym niezależnie czy przywracałem z karty czy wewnętrznej pamięci. Weryfikacja MD5 przechodzi bez problemu ale mniej więcej w połowie przywracania systemu wywala error. Nie miałem jak sprawdzić loga bo jak wywali się podczas przywracania to system cały pada a logi mi zapisuje w wewnętrznej pamięci.
CWM używałem tylko na Defkach i nigdy takich problemów nie miałem więc nie wiem czy coś źle robię czy gdzieś jakiś błąd mam. CWM używam z ROM Managera CWM z Marketu.
Ciekawe jest to, że jak instalowałem AtrICS 2.0 to bez problemu wszedł u backup nie ważne czy cały czy tylko system chcę przywrócić się wywala. Dodatkowo próbowałem i z wipem przed przywracaniem i bez wipa też się wywala.

malymon edytował ten post dnia 02-06-2013 o godz. 10:59 AM ponieważ:

Usunięto prefix MOD, który stosuje się wtedy, gdy treść posta zawiera informacje na temat możliwości modyfikaji systemu, bądź jego zmodyikowany element, czy program temu służący.

Motorola RAZR i (XT890) - 9.8.2l-50_SMI-26 Unlocked
Motorola Defy Plus DFP-231 Root - DFP-188, DFP-231, DFP-2311 BL7 Root
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Problem z przywracaniem w bardzo dużym uproszczeniu wygląda tak, że poprawnie przywracany jest system, którego kopia została stworzona pod nim samym. I CWM i TWRP bywają tu zawodne. Skuteczniej działa bootstrap recovery, które nawet nie wymaga roota Wink
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Opera Linux
No i dokładnie to robiłem. Bawiąc się z modami usunąłem nie te pliki i chciałem przywrócić system z kopii, którą zrobiłem może godzinę wcześniej i tak samo mi sypnął błędem. To samo na czystym systemie, kopia, przywróć i błąd. Może faktycznie to wina CWM. Looknę na ten Bootstrap. Dzięki w każdym razie.
Motorola RAZR i (XT890) - 9.8.2l-50_SMI-26 Unlocked
Motorola Defy Plus DFP-231 Root - DFP-188, DFP-231, DFP-2311 BL7 Root
Odpowiedz Opera Windows 7
TWRP w podanych przez Ciebie przypadkach powinno sobie poradzić. "Failed restoring system" na nie dedykowanych do Atrix wersjach VWM to standard Wink Bootstrap dostępny u nas na forum. Powodzenia!
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Opera Linux

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości