W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
brandowany rom i8000 orange

Brandowany ROM I8000 ORANGE
Witam, poszukuje oryginalnego Romika do I8000 sieci ORANGE z tego roku, może ktoś posiada namiary. Bawiłem się innymi romami ale teraz mam problem sprzętowy (nie działa mi spust aparatu) i muszę się z moim fonikeim roztarć na czas serwisu. A jak wiadomo jeśli zobaczą inny ROM to mi nie uznają gwarancji.
Odpowiedz
Wysłałem Ci na PW stronkę gdzie znajdziesz ten rom.pozdro
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.Manhunt
Odpowiedz
WiTaM
Oddaj telefon do serwisu Samsunga a nie do salonu Orange.
W serwisie nie będą sprawdzać jaki masz ROM, Ja oddawałem kiedyś I900 z ROM'em Ryrzego i bez żadnego problemu przyjęli na naprawę gwarancyjną.

PozDraWiaM
Odpowiedz
Zmień język w ustawieniach telefonu. Przywróci Ci fabryczny rom, który miałeś ostatnio Wink
Odpowiedz
(05-14-2010, 06:48 AM)Shiryu napisał(a): Zmień język w ustawieniach telefonu. Przywróci Ci fabryczny rom, który miałeś ostatnio Wink

Kolego mylisz się . Big Grin Zmiana języka nie powoduje zmiany romu z wersji np XEO na rom z orange. Trzeba wgrać rom od nowa. Innej możliwości nie ma.
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
Odpowiedz
Fakt, że się pomyliłem, ale nie do końca Wink Po zmianie języka masz oficjalny niebrandowany rom. W serwisie nikt mi się do tego nie przyczepił. W salonie Orange można ściemniać, że to właśnie przez zmianę języka Tongue Ja się nie połapałem to i im to nie grozi Tongue
Odpowiedz
Witam. Dzięki Manhunt-owi znalazłem. Telefonik w serwisie teraz czekam na odbiór. Pozdrowienia dla wszystkich.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości