W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
brak możliwości wykorzystania internetu na pc przez activesync

Brak możliwości wykorzystania Internetu na PC przez ActiveSync
Witam,
Przeszukałem forum ale nie natknąłem się na podobny problem. Przy podłączeniu Omni do PC i uruchomieniu ActiveSync nie jestem w stanie zaktualizować np. pogody po activeSync z wykorzystaniem internetu z PC. Gdy telefon korzysta z własnego połączenia np. po GPRS wszystko się ładnie aktualizuje. Dodam, że połączenia przeglądarki w Ustawieniach mam ustawione na Automatycznie wykryj ustawienia.
Mam rom Ryrzego dolnobelkowca 28244 WM 6.5.3 z Titanium.
Nadmienię, że mam również Omnię I na której wszystko chodzi, więc nie jest to chyba wina ActiveSync.
Proszę o pomoc jeśli ktoś z obecnych tu forumowiczów natknął się na taki problem.
Opera Windows XP/2003
Spróbuj w "Ustawieniach Samsunga" na zakładce "Ustawienia ogólne" a dalej "Połączenie USB" zaznaczyć tylko ActiveSync i wyłączyć zaawansowane funkcje sieci.
[Obrazek: screenshot1oz.jpg]

U mnie jak jest to włączone to ActiveSync bardzo cieżko łączy się z Omnią. Jak wyłączę jak na obrazku to emaile, pogoda itd. działa jak należy.
Firefox Windows XP/2003
(03-21-2011, 07:07 PM)Strusiek1971 napisał(a): ... nie jestem w stanie zaktualizować np. pogody po activeSync z wykorzystaniem internetu z PC. Gdy telefon korzysta z własnego połączenia np. po GPRS wszystko się ładnie aktualizuje.

Znajdź zakładkę "ustawienia sieciowe-zaawansowane-przywróć ustawienia" i zrób to. Jeśli używasz Dial-Up Enablera, to wyłącz w nim ponownie co potrzebujesz. Wszystko powinno ruszyć z kopyta. To samo dotyczy wifi. Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Internet Explorer Windows Vista
Wielkie dzięki zarówno koleżance Malymon jak i koledze phr34k. Wasze wskazówki to było właśnie to. Dzięki i pozdrawiam plus leci.
Temat można zamknąć.
Opera Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości