W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
brak dzwonka miga czerwona dioda

Brak dzwonka ,miga czerwona dioda
Podczas połączenia przychodzącego czasami omnia się zwiesza .Wyraźnie ktoś dzwoni ,na głośniki komputera przenosi się charakterystyczny przydźwięk i miga dioda na czerwono . Okazuje się ,że dzwoniący ma w słuchawce normalny sygnał .Nawet jak wiem ,że ktoś dzwoni nie mogę odebrać ,brak reakcji na jakiekolwiek próby odebrania . .Po wykonaniu resetu wszystko wraca do normy i powtarza się losowo za kilka lub kilkanaście dni.
Problem ten występuje na wielu softach ,których używałem ,w tej chwili OCK GTX
Problem nie występuje na czystym ,świeżo zainstalowanym firmware lecz po doinstalowaniu używanych przeze mnie programów .kwestia tylko ,ze nie wiem który tak źle wpływa na moduł telefonu i dlaczego ?
Być może ma ktoś też taki problem i ustalimy który program lub ustawienie to powoduje .
Zrób parę razy HR wgraj nowy soft i jakieś nowe radio. Ewentualnie napisz jakie programy instalujesz.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

(05-20-2010, 11:33 AM)pHarel napisał(a): Zrób parę razy HR wgraj nowy soft i jakieś nowe radio. Ewentualnie napisz jakie programy instalujesz.
Po HR działa bez problemów i nie obserwuję takich objawów ,a programów jest trochę dlatego wypisuję tylko te co mi podpadają :

Resco Explorer
Phone Schedule
Vito Audio Notes
Speed Alarm

Nie ma tez chyba znaczenia ilość wykonanych HR :-) ,ja stawiam na Skype .
radio mam od dawna te same ,a na ostatnim sofcie ryrzego nie instalowałem tylko Skype i Voice Speed Dial i nie pamiętam by zaszła taka dziwna sytuacja . Właśnie odinstalowuje Skype i trochę potestuję .Znalazłem na kilku zagranicznych forach pytania odnośnie tego problemu ,lecz bez odpowiedzi .Liczę na dalsze sugestie
A Phone Schedule? Od czego to jest? Phone w nazwie sugeruje związek z telefonem...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
(05-20-2010, 07:21 PM)Toldo napisał(a): A Phone Schedule? Od czego to jest? Phone w nazwie sugeruje związek z telefonem...

Wyłącza moduł telefonu zgodnie z wybranym harmonogramem .
W sumie używam go od zawsze ,ale faktycznie może mieć wpływ na te objawy. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak przetestować w dłuższym czasie telefon po odinstalowaniu podejrzanych programów .
o wynikach będę informował .Może się kiedyś przyda.
Może komuś się przyda ,ponieważ po odinstalowaniu tylko programu Skype od dłuższego czasu nie ma objawów problemu wychodzi na to ,że to ten program był za to odpowiedzialny .
W takim razie zamykam.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości