W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
bootloop po zainstalowaniu aplikacji chainfire 3d

Bootloop po zainstalowaniu aplikacji Chainfire 3D
Witam. Jak w temacie po zainstalowaniu tej aplikacji konieczny był restart. Jednak tablet złapał bootloop. Próbowałęm robić oba wipy ale nie podziałało.

Proszę o POMOC!!!

PS Jestem noobem więc fachowe określenia mogą być dla mnie niezrozumiałe Smile
Odpowiedz
w zasaadzie to trzeba wgrać od nowa stockowy ROM, ale widzialem ze masz problem z wykryciem taba przez kompa. Najlepiej poprosic kogos z kompem na XP zeby udostpenil Ci go i na takim wgrać,
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Spróbuje zainstalować sterowniki przez moborobo może pomoże , albo po prostu źle podłączam ten tablet. tak czy owak zainstaluje moborobo
Odpowiedz
Chainfire 3D jest do Androida Niżej niż 4.0 włącznie z nim. Wypróbuj apkę GLTools. Jest to aplikacja która zastąpuje Chainfire 3D i działa na andkach powyżej 4.0
Life is one big game...
Odpowiedz
moborobo instaluje tylko sterowniki adb, nie fastboot i do flashowania
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
A czy da sie zainstalować soft przez recovery system?
Wtedy wystarczyłoby wgrać soft na karte sd.

A poza tym dzięki za szybką odpowiedź Big Grin

Niestety nie mam dostępu do xp a naprawde nie chciałbym oddawać tableta do serwisu Sad
Odpowiedz
niestety nadal nie znalazłem rozwiązania problemu Sad
Odpowiedz