W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 2.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
blokada quot klawiatury said1

Blokada "Klawiatury" SAID1
Używam S2U2, ale na SAID1 działa to dość dziwnie - nie wiem jak na innych wersjach.
A mianowicie: gdy telefon mi się zablokuje to muszę najpierw odblokować S2U2, a następnie standardową blokadę windows. Dzieje mi się tak w około 75% zablokowań. Jak wyłączyć blokadę windows?
Odpowiedz
Pewnie pominąłeś komunikat S2U2 o resecie po wyłączeniu blokady systemowej. Pogrzeb w ustawieniach S2U2.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Tyle, że nie ma takiej opcji/komunikatu, która miała by w sobie słowo reset :/
Problem mam nadal.
Odpowiedz
Zrób tak: wejdź w ustawienia s2u2, zaawansowane, wyłącz Zastąp blokadę systemową, zapisz, włącz znowu ustawienia, włącz wyżej wymienione, zapisz i sprawdź czy hula. Powinien się pojawić komunikat: Just turned off the system lock. Please soft reset the device. czy coś w tym stylu. Wtedy zrób SR.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
"Zastąp blokadę systemową WM6.5" - pole jest nieaktywne. Jeśli to by było takie proste to sam bym to zrobił Smile
Niestety mam WM6.1 - są jakieś inne opcje?
Odpowiedz
W Ustawienia>Przyciski>Przycisk budzenia odhacz (pole musi być puste) Zablokuj włączone urządzenie.
...najlepiej jest się uczyć na błędach innych...(chyba po to jest te forum?)

Odpowiedz
Panie Kochany! Z nieba mi spadłeś - dzięki Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości