W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
blad przy odblokowaniu bootloadera

Blad przy odblokowaniu bootloadera
Witam ! Przy próbie odblokowania bootloader w moim atrixie 2.4.6. (o2) w RSD przy wgrywaniu pliku sbf wyskoczyl jakiś błąd i od tego czasu telefon się nie chce włączyć . Po podłączeniu ładowarki od lumi (610) załączy się do ekranu (M Dualcore) i do góry jest tylko napis Failed to boot 1 wcześniej telefon ładowałem przez usb w komputerze bo ładowarka nie dała rady , a teraz po podłaczeniu pod usb komputera nie działa jedynie pod ładowarką się włączy . Aha w polu model w rsd zamiast NS FLASH było ESH flash czy telefon da się uratować jeszcze?
Odpowiedz
Pewnie że do uratowania tylko daj to komuś kto ma o tym pojęcie ok?!
Odpowiedz
Pomogłeś bardzo... Chodziło mi o to czy da się to naprawić w domu ...
Odpowiedz
a w bootloader wchodzi ?
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Po podlaczeniu ladowarki i wcisnieciu Power i Vol + wyskakuje :

Failed to boot 1
PwrReason : CHARGER
Starting Fastboot protocol support

I jak wcisne vol + (zatwierdzenie)]

Battery is too low to flash

Telefon wczesniej sie nie ladowal pod ladowarka z lumi ladowalem go pod usb laptopa lub dekodera nie mam oryginalnej ladowarki do niego niestety...
Odpowiedz
pierwsze co musisz naładować baterie, jakaś zew. ładowarka albo ktos z takim samym telefonem... potem podejrzewam że normalnie będziesz mogł wgrać ROM od nowa i bedzie ok

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Próbowałem naładować zewnetrzna ale nie da rady a z takim telefonem w mojej okolicy będzie duuuży problem :/
Odpowiedz
jesli nie dajesz rady sam tego podładować, to zanieś do jakiegoś polecanego serwisu w okolicy, powinni dać rade Smile

Odpowiedz
Jeśli kompletnie nikt nie da sobie rady z tą baterią - kup tani zamiennik i wgraj rom. Baterie do Atrix padają z dnia na dzień (aczkolwiek długo pozostają w doskonałej kondycji), więc albo będziesz miał sprawę z głowy, albo zapasową baterię na wymianę, co też ma pewien sens w przypadku tego modelu Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Witam ponownie ! Jest przełom okazało się że moja ładowarka miała jakiś mały problem ale ją naprawiłem i własnie już trochę udało się naładować baterie i atrix się uruchamia ! Bateria nadal ma za mało mocy żeby sflashować telefon ale naładuje ją dłużej bo to było ładowanie 15 minutowe ! Wiec jak już naładuje telefon co mam poczynić ;p

EDIT !!

Poszło Smile Po naładowaniu rom wszedł bez problemy. Tylko bez uzyca fastboot bo inaczej nie dalo sie nic zrobic Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości