W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
błąd podczas wrzucania plików

Błąd podczas wrzucania plików
Witam.

Pytanie może laickie, ale muszę je zadać, gdyż nie potrafię na chwilę obecną rozwiązać problemu, a szukajka nie pomaga.

Otóż podczas wrzucania plików *.mp3 na hdd omni wyskakuje taki błąd jak w załączniku i choćbym chciał to nie wrzucę sobie muzyki.

Nadmienię, że mam Omnię I z M2D.

Poza tym da się w tym telefonie zablokować możłiwość łączenia się przez gprs itepe? Bo co straci zasięg wi-fi to bez powiadamiania mnie łączy się przez sieć i kasę żre.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Podłączania przez Active Sync czy jako pamięć masową?
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Znaczy się podłączając pod komputer on od razu łączy mi się z Active Sync'iem, więc pewnie przez ten program.

Myślałem, że jako pamięć masową da się podpiąć tylko kartę. Ja karty nie mam.
Odpowiedz
Co do blokady połączeń szukaj NoData lub GPRS Monitor. Działają dokładnie jak chcesz.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Jako pamięć masową można podłączyć zarówno kartę jak i pamięć wewnętrzną. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję. Nie musisz mieć karty pamięci.

Tapnięte z Galaxy Tab'a 10.1
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Toldo, faktycznie, działa, dziękuję Smile

malymon, dzięki za poradę.

A gryzie mnie jeszcze jedna rzecz chłopaki.
Mianowicie wybierając nową wiadomość, przy wysyłce wyskakuje okineko z taką wiadomością:
"Określony adres jest nieprawidłowy" i wiadomość się nie wysyła? Kombinowałem i nic, o co chodzi?

Nadmienię, że jeżeli ktoś wysłał wiadomość do mnie i po prostu dałem odpisz wiadomość się wysłała.
Wybierając znów kogoś z listy wyskakuje okienko i wiadomość ląduje w roboczych..
Odpowiedz
Najprawdopodobniejszy jest właśnie błąd w adresie docelowym, skoro program tak pokazuje. Sprawdź, czy np. nie masz na końcu wpisanej spacji.
Odpowiedz
Macie po plusie koledzy, wszystko działa jak należy.

Malymon, kontakty miałem pod nazwami, takimi jakie były zapisane na SIM, a tam zawsze są jakieś okrojone, z dwukropkami i czymkolwiek i dlatego nie wysyłało. Zmieniłem nazwę na taką jak miałem zapisane w pamięci telefonu i działa.
Muszę teraz pozmieniać wsyzstkie nazwy.

PozdroBig Grin
Odpowiedz
Czyli wszystko się zgadza. Nazwy adresów były błędne. Najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze Smile
Odpowiedz
Dokładnie tak.

Jak już tu jestem to zapytam jeszcze, macie jakiś sensowny sposób na ukrycie kontaktów SIM?
Durnota dla mnie jak nie wiem, że wyświetlają mi się i te i te. Chciałbym mieć wyświetlane tylko i wyłącznie numery zapisane w telefonie..

Znalazłem w googlach coś o zmianie rejestru, ale linki do programów nie działają, poza tym nawet nie napisali jak to do końca zrobić. Nie każdy zna się na komputerach i nie każdy przecież wie, jak zmienia się wartości w rejestrze. Ja potrafię jedynie nadpisać rejestr Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości