W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
blad odtwarzania filmu wideo w sieci komorkowej

''Blad odtwarzania filmu wideo w sieci komorkowej''
[/color]Witam. Podpiąłem się kilka dni temu pod inny temat z nadzieją, że pomoc przyjdzie prędko lecz się mylilme. Postanowilem zalozyc odzdzielny watek te[/color] juz watla nadzieja ze ktos mnie szara mysze zauwazy. Zacytuje sam siebie z owego postu. "Mam problem z filmami przez dedykowana aplikacje Youtube na WM(v.2.4.4) po wgraniu ([WM6.5.3][HTC Sense 2.5.2019][28244][PL]). Na starym Romie problemu nie bylo a byl to rom oficjalny. Nie jest to czyms co sklonilo by mnie do przejscia na inny ROM ale wlasciwie tylko tego do tej pory nie udalo mi sie "rozgryzc". Kiedys ze zwyczajnej woli ciekawosci skusilem sie na zainstalowanie na niej Androida w wersji na Mojej pamieci. Ogolnie polecam ta wersje Androida duzo szybsza ale do czego daze jak sie okazalo problem zniknal czyli to nie wina routera a systemu i to konkretnie tego. Przewertowalem wszystkie fora dosc dokladnie a ze jestem dosc skrupulatny dlugo czekalem zeby kogokolwiek prosic o pomoc sadzac ze sobie z nim poradze. Zatem ku mojemu zdzwieniu na androidzie filmy chodza poprawnie. Problem tkwi nie w jakosci ale w dlugosci przynajmniej tyle sam wywnioskowalem. Gdy chce odtworzyc przez wifi film czy dokument przez wifi na youtube w dlugosci po wyzej 30 min wyskakuje blad "Blad odtwarzania filmu wideo w sieci komorkowej". Co Ciekawe niekomu chyba wczensiej taki blad sie nie przytrafil. poczatkowo myslalem ze moze chodzi tu jakiegos rodzaju prawa autorskie ale gdy wpisze np nazwe jakiejs skladanki typu Chillstep trawajcej 90 min problem nadal istnieje. Po "pacnieciu" na film miniaturka sie obraca do poziomu pokazuje sie "wczytywanie" ale zaraz po nim owy blad. Nie pojawia sie "buforowanie". Dodam ze przez EDGE czy 3G problemu tez nie ma.gdzies sytem gryzei sie z wifi nie wiem gdzie. Ciekawi mnie czy ktos dojdzie co to moze byc" Czekam na atak pomyslow z waszej strony. Nie gryzc mnie prosze przy pierwszym poscie.Smile

http://www.modaco.pl/Thread-ROM-WM6-5-3-...zy?page=27 watek wczesniejszy

malymon edytował ten post dnia 02-07-2013 o godz. 10:12 PM ponieważ:

Poprawione błędy - na różowo, zazaczone - na żółto (ot tak, żeby było ładniej), tekst niesprawdzony, a pełen błędów - na zielono. Interpunkcja nie była w dalszej części tekstu poprawiana - zbyt wiele błędów, podobnie jak składnia.

Jak widzisz posty są zauważane, niemniej:
1. Nie cytuj sam siebie, tylko usuń jeden z dwóch powielonych postów, bo to spam Wink
2. Napisz tekst po polsku, nie po polskiemu, może ktoś go zrozumie bez zastanawiania się, co oznaczają zawarte w nim wyrażenia.
3. Jeśli nikt nie odpowiada Ci na pytanie, to możliwości są dwie - ten. kto zna odpowiedź nie przeczytał (lub nie był w stanie zrozumieć ze względu na mnogość błędów) Twojego postu, ewentualnie nikt z obecnych takiej odpowiedzi nie zna.
4. Przyjmij do wiadomości, że forum to społeczność udzielająca pomocy z natury chętnie, niemniej nie zajmująca się zawodowo akcjami charytatywnymi - bywa tak, że nie każdy zagląda tu 24 godziny na dobę, a i nie każdy jest wszechwiedzący Wink

Pozdrowienia!

Odpowiedz
Hard reset robiłeś przy zmianie romu?
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Co ma Hard reset do problemu z aplikacja ktora doinstalowuje po wgraniu romu? A raczej dziwnym bugiem bo aplikacja chodzi wysmienicie poza bledem po probie odtwarzania owych dluzyszych filmow. Przelecialem doslownie i w przenosni wszystkie fora. raz tylko natrafilem na cos podbnego ale chlopak spotkal sie z takim samym zrozumieniem co ja i nikt mu nie odpowiedzial. Problem jest o tyle dziwny ze aplikacja dziala ale nie moze wczytac dlugich filmow przez wifi.
Odpowiedz
Hard reset jest zalecany po każdorazowym wgraniu romu nie bez powodu. Często Octans pozostawia śmieci i błędy z poprzedniego romu, przez co mogą się dziać takie fanaberie jak opisujesz. Jeśli chodzi o zrozumienie i chęci pomocy, to istnieją, tylko problem w nich nie leży. Chodzi o to, że niewiele osób pozostało, której używają tego przestarzałego już bądź co bądź sprzętu i systemu, a za to nie powinieneś mieć pretensji ani do mnie, ani do żadnego innego usera tego czy innych forów. Taka jest cena ewolucji. Wracając do problemu, być może aplikacji tworzy sobie jakiś cache w pamięci zewnętrznej, który w chwili obecnej jest po prostu jednym bałaganem i może wystarczy taki cache wyczyścić. A może należałoby (wiem, wiem, działała wcześniej) zainstalować inną wersję tej apki?
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości