[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
błąd sms

Błąd SMS.
Wiec... Od jakiegos czasu (jakos troche po tym jak przekladalam karty w moim gratofonie z Play na Orange i odwrotnie) zaczelam miec problemy z wysylaniem sms, za kazdym razem wyskakuje "blad". Pierwsze co zrobilam to przywrocilam ustawienia fabryczne, wyczyscilam wszystkie dane na tel itp (ale z poziomu ustawien w tel) bo przy wysylaniu do niekotrych osob nie wyskakiwal blad. Nic to nie dalo wiec moze nie ustawilo mi automatycznie numeru centrum sms, zmienilam go i przy zapisywaniu nr dla Play znowu blad. Nie wiem co robic. Tel to Samsung S5610 (albo jakos tak).
[Obrazek: 2qx3rfa.jpg]
Odpowiedz
a próbowałaś dowiedzieć się czegoś w salonie play ? oraz czy probowałaś tej karty na innym telefonie (można wtedy wykluczyć wine telefonu lub karty)
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Z Orange dalo sie wyslac wiadomosc z mojego tel, z Play na innym tel tez sie dalo. Najbardziej pasuje ze bledny jest nr centrum sms, ale zmiana jego na wlasciwy tez nic nie dala.
Odpowiedz
w telefonie zostały pewnie wstawki z orange, trzeba by czysty soft wgrać... a probowalas factory reset kodem ? *2767*3855# zrobi pełny reset,
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Wlasnie zastanawialam sie zeby reset zrobic. ale to juz pozniej bo teraz uciekam a trzeba pliki itp na karte poprzenosic Wink wieczorem zrobie i odezwe sie czy wszystko jest ok.
juz wszystko dziala, ale resetu nie robilam.

XTeK edytował ten post dnia 08-24-2013 o godz. 06:31 AM ponieważ:

Pamiętaj na przyszłość aby edytować posty nie zaś pisać jeden pod drugim.Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości