W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
bateria szybko się wyczerpuje

Bateria szybko się wyczerpuje
Witam, mam problema z moją s2 otóż jakiś czas temu wgrałem jedno plikowego Androida 4.1.2 ( wcześniej miałem 2.3.4 ) no i zaczeły się problemy z baterią wcześniej wystarczała mi spokojnie na jeden dzień a teraz ledwo połowę wytrzymuje hmmm. Wgrałem 3 plikowego 4.1.2 i dalej to samo. Wszystkie Aplikacje pokazują że bateria jest jak nowa.
Google Chrome Windows 7
Pokaż skrina wykresu baterii.
.

Firefox Windows Vista
[Obrazek: ChomikImage.aspx?e=nVgCy9RygDB5hxE6MZKLW...bRDrc&pv=2]
Google Chrome Windows 7
To gdzie to schodzenie baterii?
.

Firefox Windows Vista
Wszystko wydaje się sprawne ale dlaczego przedtem tak szybko ubyło tej baterii ? Nie piłowałem go aż tak bardzo ?
Google Chrome Windows 7
Chyba jednak szajs jakiś instalujesz lub programy które wykorzystujesz po prostu używają pełnej mocy procesora, mogą też niewłaściwie działać te programy które zostają przywrócone przez tytanium.
Po prostu zrobiłeś z igły widły, czyli jak pisałem na SB szajs instalujesz i robisz z fona śmietnik.
Temat uważam za zamknięty bo fon funkcjonuje z tego co widząc jak należy, więc zamykam.
.

Firefox Windows Vista

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości