W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
automapa android live traffic i motorola xoom

Automapa Android Live Traffic i Motorola XOOM
Nie wiem czym się jaracie w Google i w Automapie. Sygic jeszcze nigdy mnie nie zawiódł...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Ja też lubię ten program tylko coś mi się zepsuł i muszę korzystać z googla.
.

To coś na serio dziwnego masz z gps-em w swoim sprzęcie albo jakoś dziwacznie adresy wpisujesz bo jesteś pierwszą "osobą" która tak narzeka na AM.
Prawda jest taka (i może wielu zaboleć), że AM to już nie jest ten sam program co na Windows Mobile.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
No jakoś mnie to nie zabolało jeżeli do mnie pijesz Tongue Owszem jest głupsza ale pogorszyło sie jej wszędzie i na WM/WCE jak i Android/IOS. Co nie zmienia faktu że i tak nie ma dla niej konkurecji jeżeli chodzi o mapy i prowadzenie.
Kolega @Toldo ma 100% racji a GPS mam dużo bardziej dopracowany niż ty.
Inne nawigacje nie maja problemów tylko ten szajs.
Fakt kiedyś to był bogaty program ale nic nie było podobnego a teraz to szajs straszny.
Interfejs nigdy mi się nie podobał, nawet w czasach WM.
Myślałem że go zmienią/poprawią ale to nadal lipne przewijanie mapy o czym niejednokrotnie pisałem no i dokładność i sposób wytyczania trasy to wręcz porażka.
Trzeba temat zamknąć bo off-top jak nic.Wink

ps. nie polecam tego czegoś do nawigacji.Big Grin
.

! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości