W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
automapa 6 7 obroty mapy

AutoMapa 6.7 - obroty mapy
Witam. Pewnie czegoś nie ustawiłem albo ustawiłem źle. Mam problem z obracaniem się Automapy - to że się obraca razem z obrotem fonu to rozumiem, ale nawet w pozycji poziomej przy wyjściu z menu mapa ustawia się pionowo i od tego momentu nie działa akcelerometr. Muszę wchodzić w opcje i ręcznie przestawiać obrót ekranu. Co mam nie tak? A może to wina Automapy?
Odpowiedz Firefox Windows 7
Mam AM6.7 ale u mnie dziala to normlanie tzn. jak obroce fona to mapa tez sie obraca jedynie jak telefon lezy na plasko to czasem sie pogubi, tyle ze menu niczego nie ma wplywu na orientacje. Moze ktos inny ma te przypadlosc i obczail co i jak, u mnie dziala poprawnie.
Odpowiedz Internet Explorer Windows XP/2003
U mnie też wszystko OK (AM6.7, ROM Ryrzego Normal) obraca się jak trzeba, z wyjątkiem pozycji "pionowo, do góry nogami", bo wtedy mapa jest do góry nogami. Jedyna nieprawidłowość, to kiedy mam widok Menu i obrócę telefon, to wychodzi z Menu i przechodzi do widoku mapy (prawidłowo obróconej).
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
AM 6.7 dziala poprawnie tyle ze nie lapie fixa jak nalezy wgralem AM6.1 i nie obraca trzeba recznie obracac mape wchodzac w ustawienia poza tym wystepuje problem z wyswietlaniem menu nie wiem jeszcze jak sie zachowuje AM6.5 musze ja zainstalowac i sprawdzic Smile. AM 6.1 lapie fixa blyskawicznie na zimno za kazdym razem.
Odpowiedz Internet Explorer Windows XP/2003
bo wczesniejsze wersje niz 6.7 nie beda ci sie obracac automatycznie - dopiero w 6.7 wprowadzili ta funkcjonalnosc przy o2. czytaj changelogiSmile
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości