W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
android nie ładuje się

Android nie ładuje się...
Siemka to znowu ja i znowu mam problem z andkiem. Wgrywam obojętnie jaką wesję androida na kartę pamięci i odpalam hareta z folderu o2 a potem po botowaniu dopalam hareta z mojej pamieci. ok.. wszystko się botuje i wita mnie ekran powitalny "ANDROID" widzę śliczną animację aaaaale ona trwa i trwa i trwa i nie ma końca. tak jakby to się zawiesiło. animacja sie rusza ale android nie odpala się nawet po 40 minutach oczekiwania. Wczoraj wgrałem androida z oficjalnej stronki i działało ale dzisiaj chcę testować rom Xtek'a i właśnie występuje ten problem. Chcę wgrać przeróbkę Xtek'a ze względu na to, że na tym andku z oficjalnej strony o2droid nie chce mie sie polączyć z kontem gmail gdy chcę wejsc w market. Jakieś pomysły macie na to??? wpienia tak z deka Big Grin

Dodam jeszcze ze na koniec wyskakuje błąd "Przepraszamy. proces system nie odpowiada" i mam do wyboru "wymus zamknięcie" lub "czekaj"
nie moge wybrac zadnej z opcji poniewaz się samo zawiesza i telefon się wylącza.
Odpowiedz
Czyta dział?
Większość tych cudaków androidowych na O2 tak ma.
Raz zainstalujesz wsio działa, drugi raz coś się kaszani i również po zwieszce od razu lepiej przeinstalowac.
Jedyne rozwiązanie wymienić telefon na coś z androidem a nie system który ma tyle zmian co nic.Wink
.

Odpowiedz
Może coś Spsulo się w Twoim ROmie ?? może zwykły wipe pomoże ?
Badz druga myśl sformatuj Karte Pamieci. z Poziomu Telefonu Smile
Odpowiedz
już kartę wymieniałe. a co do Xteka to po 1. czytam dział a po 2. nie stac mnie na wymienę telefonu.
Odpowiedz
a próbowałeś Przywrócić ustawienia fabryczne ??
I na nowo wszystko ustawić?
Odpowiedz
już sprawdzam. dam znać tylko, że dziwi mnie, że ludzie pisza że all działa tylko mi się wali Big Grin
Odpowiedz
Telefon Telefonowi nie jest równy. ze u Mnie działa TO nie znaczy ze u CIebie. tak jest ze wszystkim.
Tylko po co Tobie Android na WM ?
Odpowiedz
Ja po kilkanaście razy wgrywałam tego moda do O2 i za którymś-tam załapał. Wygląda na to, że trzeba sformatować kartę i spróbować jeszcze raz. Niemniej Zooooosia ma rację - po co Ci Android na O2, skoro dobry rom i WM doskonale się w nim sprawdzają?
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Zoooosia to tylko antek na karcie sd i nic więcej.
Nie zrobisz tego co na fonie z antkiem fabrycznym.Wink
.

Odpowiedz
ogólnie wolę andka Big Grin ale ja telefonu dla sb nie kupowałem więc dlatego jest WM.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości