W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
android na windows ce

Android na Windows CE
Część, otóż moja siostra kupiła kiedyś takie coś:
http://allegro.pl/mini-laptop-netbook-7-...08210.html tylko, że czarne (leży w szawce i się marnuj), na tym czymś (trudno to nazwać urządzeniem bo tak to wkurza) jest wgrany Windows CE 5.0 albo 6.0. Moje pytanie jest takie: Czy na tego srajta da się wgrać np Andka bo żadnych aplikacji ani nic na CE nie ma i w ogóle?? Jeśli się nie da to czy przynajmniej "lapdoca" do Defy przez usb lub wifi można z tego zrobić (żeby obraz był na tych 7" i można było np kierować klawiturką- Gta 3)?? A jeśli to aż taka niedoróbka że nic się nie da to może jednak są na niego jakieś appsy??(podacie linki??)

PS:jeśli zły dział to "nie róbcie mi krzywdy" Smile

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz
Nie dz się nic z tym zrobić.
.

Odpowiedz
Zrobić z tego "dużą, przenośną" nawigację opartą o AutoMapę - jedyne co teraz "się da" z tego zrobić.

Jako, że to Win CE i sporawy ekran, można się pokusić o dodanie funkcji odtwarzania muzyki i filmów... Są takie odtwarzacze na CE - swojego czasu używałem takiego na 3-calowym Navigonie - jednak nazwy teraz nie pomnę...

Patrząc od strony "rozrywkowej"... Zapomnij o czymkolwiek wyżej niż przysłowiowy "Saper". Na CE nie pójdzie nic co nie jest dedykowane dla systemu - a w tym segmencie to bida z nyndzom.

Jednak biorąc pod uwagę to, co napisałem powyżej, owo urządzenie świetnie nada się jako zamiennik "tego czegoś" nalepianego na szybę co ma drogę wskazywać. A i dzieciakowi można dać do oglądania bajek jak za bardzo skrzeczy podczas długiej podróży. Tongue
<p><br></p>
Odpowiedz
No właśnie nawet film się nie da obejrzeć bo dzwięk się nie zgadza z obrazem. A nie da się jakoś podłączyć ekranu do tela i ewentualne klawiatury

Odpowiedz
Znajdę "tego" plajera to Ci nazwę zapodam (nie wiem jakiego Ty użyłeś) - u mnie na AVI-kach sprawował się poprawnie.
<p><br></p>
Odpowiedz
A jak na CE wgrać Opere bo pobrałem taki folder z operką ale jak klikam opera.exe czy jakoś tak to wywala błąd: Opera.dll??

Ewentualnie mozesz dać link do poprawnej wersji

Odpowiedz
A z ciekawości spytam do czego ci opera?
Ma to urządzenie wi-fi ale opera już jest tak starą przeglądarką i to na WM a nie na wince że szok.
Co do playera to pewnie chodzi o TCPMP, choć i on nie jest doskonały ma też problemy z synchro.
Troszkę to wszystko nie dopracowane bo procek ma max 250MHz. a to za mało nawet na byle jakie filmy.
Miałem kiedyś navi mio i modyfikowałem to coś ale tam chociaż było 400MHz. i co do softu na CE to bardzo wąskie gardło.
Polecam sprzedać bo szkoda zachodu i czasu, chyba że jako navi jak kolega wyżej napisał.
Jedynie czy to ma GPS co by ta navi działała?
.

Odpowiedz
Operkę chcę zainstalować bo na explorerze nawet na NK nie mogę się zalogować.

Odpowiedz
(07-28-2012, 06:49 AM)XTeK napisał(a): Jedynie czy to ma GPS co by ta navi działała?

No tak... O tym nie pomyślałem.

Chociaż to coś ma USB więc może jakiś zewnętrzny, niewielki GPS...
<p><br></p>
Odpowiedz
Ale na czort mi taka wielka navi jak po to mam telefon.
Mam pomysł jak "podłączyć" klawiaturkę do tela, programem WiFiKeyboard.
A jakiś program, żeby było widać na tym komputerku obraz z telefou??

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości