W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
android 5 preview

Android 5.0 preview
Samsung o dziwo zapomniał o wersji androida 4.4.4 na galaxy s4 tłumacząc to zbyt małymi różnicami względem 4.4.2 i skupił się na 5.0 co poniżej pokazuje filmik z sammobile

Mnie na tą chwile niestety ta wersja mało się podoba a to przez biały interfejs który nigdy mi sie nie podobał w innych fonach i oby to zmienili.
Możliwe że finalnie będzie po "staremu".
A co wy sądzicie o tym?
.

Odpowiedz
Ciekawe Smile Jeśli dobrze kojarzę to S5 ma już taki kółeczkowy interfejs w KK
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Tak ma.
Też mi się nie podoba, dlatego S5 nie kupuje Big GrinBig GrinBig Grin
Fakt faktem moduł wanama potrafi "popsuć" coby było jak należy.
.

Odpowiedz
Tak. S5 ma kółeczkowy interfejs, co mnie się podoba, choć dziwnym posunięciem jest jasny interfejs na wyświetlaczach amoled.
Odpowiedz
Wydaje mi się że to preview jakiś jest.
Możliwe że zrobią to na czarno (oby).
Będą modyfikowac jak nic na XDA romy ja pewnie też bo nie trawie takiego kolorku.Smile
Co do tego że S5 ma kółko to wiem i wolę nasze stare ikonki choć moje są dość ostro zmodyfikowane.
Zobaczymy finał. Wink
.

Odpowiedz
(11-09-2014, 08:22 AM)XTeK napisał(a): Samsung o dziwo zapomniał o wersji androida 4.4.4 na galaxy s4 tłumacząc to zbyt małymi różnicami względem 4.4.2 i skupił się na 5.0 co poniżej pokazuje filmik z sammobile

Mnie na tą chwile niestety ta wersja mało się podoba a to przez biały interfejs który nigdy mi sie nie podobał w innych fonach i oby to zmienili.
Możliwe że finalnie będzie po "staremu".
A co wy sądzicie o tym?
jak w Lillipop-ie ustawic By w ustawieniach .. mozna bylo przewijac
miedzy kategoriami tak jak na filmiku ja mam u siebie ze Tylko klikac moge ..S4 system lillipop 5.0.1
Odpowiedz
da Mi ktos Tu jakas odp ../
Odpowiedz
No da...
Jeżeli masz 5.0.1 to masz odpowiedź bez pisania tutaj.
Zaś ten prewiew był pisany wiele wiele wcześniej.
Jeżeli zaś chcesz cuda trzeba modyfikować rom a ty masz czysty w którym nie posiadasz tej opcji.
.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości