W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaOcena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 2.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
android 3 gotowy w grudniu 4 2011 roku

Android 3.0 gotowy w grudniu, 4.0 w 2011 roku
Według niepotwierdzonych informacji Android 3.0 będzie gotowy w grudniu. Wersji 4.0 systemu firmy Google można natomiast spodziewać się w przyszłym roku.

Serwis DigiTimes podał, że za dwa miesiące wydana zostanie wersja 3.0 systemu Android. Najprawdopodobniej wprowadzona będzie w tabletach takich firm jak Acer, ASUS, HTC, Motorola czy MSI. Jednak same urządzenia zostaną zaprezentowane zapewne podczas targów technologicznych w Las Vegas w styczniu 2011. Na temat Androida 3.0 informowaliśmy już w lipcu tego roku. Według wcześniejszych wiadomości ma on oferować większą rozdzielczość, a także nowe efekty i animacje. Testy systemu trwają od końca lipca, do Sieci przeciekły też zdjęcia wersji 3.0.

Pojawiły się również pierwsze informacje na temat wydania 4.0 Androida. Według pogłosek zostanie on wprowadzony w drugiej połowie przyszłego roku. System będzie nosił nazwę kodową Honeycomb (czyli plaster miodu), zgodnie z tradycją firmy Google, która nadaje kolejnym wydaniom Androida słodkie określenia. Przygotowywana wersja 4.0 miałaby podobnie jak 3.0 być wykorzystywana nie tylko w smartfonach, ale także tabletach. Google w najbliższych latach będzie zapewne próbował zagrozić popularności iPada firmy Apple i zaproponować własny tablet albo serię urządzeń. Podobne zamiary ma również Microsoft, o czym informowaliśmy w lipcu.


Źródło: dobreprogramy.pl
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości