W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 40 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
android mdeejay froyo sense v 2 4 nextsense

Android – Mdeejay Froyo Sense v. 2.4.2 NextSense
Android – Mdeejay Froyo Sense v. 2.4.2 NextSense
Niedawno, bo 5 października ukazała się nowa wersja Androida – Mdeejay Froyo Sense v. 2.4.2 NextSense. Miło mnie zaskoczyła.Jest to wersja w 100% działająca. Działa WiFi, GPRS, GPS Latarka, Aparat 3mpx i 5mpx, pobór baterii w normie. Dużo ładnych tapet….Bardzo szybki. Możemy instalować gry i programy. Działa Navigon (testowałem)- oczywiście trzeba sobie ściągnąć i zainstalować. Praktycznie zero „mrożeń”. W czasie pierwszego odpalenia (około 10 minut)wybieramy język PL. Screeny są z wersji En ale jest PL. Instalacja: wrzucamy folder Android na kartę pamięci. Wchodzimy do folderu i klikamy kolejno na: „CRLCAD.exe” – odpowiada za dźwięki i drugi „haret.exe” – uruchamia emulację systemu. W romach Elminka jest już w menu start skrót „Android”. Do instalacji wymagana jest 1.2GB wolnego miejsca na karcie SD. Miłego testowania. Uwaga może nie działać na stockowym romie 1.66. Zalecane radio 2.10 lub 2.14, 2.15 oraz drivery z 3.14.

[Obrazek: screeny.jpg]

[Obrazek: screen11.jpeg][Obrazek: screen2.jpeg][Obrazek: screen3.jpeg][Obrazek: screen4.jpeg][Obrazek: screen5.jpeg]
Screeny z wersji En.

[Obrazek: down.jpg]

Kod:
http://hd2blog.pl/download/JDUHPGGINU

źródło:
Kod:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=780525
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
Super post, przetestuje jak mnie wpieni FroyoStone, ktorego uzywamBig Grin Czy transmisja danych sie nie zawiesza? testowałes moze BT?

Moze by tak wrzucic post do działu o Andku, zeby sie nie miksowało Smile
Nie chwal dnia przed zachodem a baby przed śmiercią Big Grin
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Macie chłopaki nowy działWink Pisza tylko odnośnie Andka na HD2.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
miodzio Panie Adminie Big Grin. Dzieki !
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
(10-20-2010, 02:04 PM)Toldo napisał(a): Macie chłopaki nowy działWink Pisza tylko odnośnie Andka na HD2.
Dzięki Toldo, ożywiłeś tym dla mnie to forum Smile

A teraz właściwe pytanie o rom, czy ktoś sprawdzał jak w tym sprawdza się działanie zestawu bluetooth. Sprawdzałem inny rom pod hd2 od mdeejay bodajże pod evo i tam nie mogłem się połączyć przez bt do słuchawek, poza tym miałem problem z widgetami od htc po usunięciu widgetu playera z ekranu nie dało się go już z powrotem wrzucić.
"For though I fly through the shadow of the valley of death, I will fear no evil for I am at 70,000 feet and climbing."
Odpowiedz Firefox Windows 7
Witam, 100 razy próbowałem instalować różne androidy i zawsze mam problem z odpaleniem pliku CLRCAD. tydzień szukam na google informacji i wszystko po angielsku. Może powiecie mi jak mam to zrobić?
(10-26-2010, 10:01 AM)timiw napisał(a): Witam, 100 razy próbowałem instalować różne androidy i zawsze mam problem z odpaleniem pliku CLRCAD. tydzień szukam na google informacji i wszystko po angielsku. Może powiecie mi jak mam to zrobić?

nie wiem jaki masz problem ale jak odpalasz CLRCAD to nie ma zadnej reakcji telefonu i to moze byc mylace, tak jaby nic nie zrobil (po prostu w niego klikasz) a potem odpalasza HARET i to wszystko.
zauwazylem problemy z transamisją danych, zrywa, trzeba odpalac w ustawieniach recznie. Jest jakis fix na to?
Tak właśnie robię, tylko gdy odpalam ten drugi plik pokazuje mi się parę napisów na fonie, później gasną i na środku ekranu jest czarna kreska tak do "usranej śmierci". Więc na pewno nie jest wszystko ok. Aha ja mam Rom 1.66 a nie umie wgrać piratów i kapa :/. Wgrałem ten super ROM "NewStyle v1.2" i androida nadal nie mamSad
(10-28-2010, 03:20 PM)timiw napisał(a): Tak właśnie robię, tylko gdy odpalam ten drugi plik pokazuje mi się parę napisów na fonie, później gasną i na środku ekranu jest czarna kreska tak do "usranej śmierci". Więc na pewno nie jest wszystko ok. Aha ja mam Rom 1.66 a nie umie wgrać piratów i kapa :/. Wgrałem ten super ROM "NewStyle v1.2" i androida nadal nie mamSad

jaka masz wersje radia? wrzucasz Andka na karte do folderu Android? pamietaj karta SD musi byc na tyle duza by podczas bootowania Androida bylo min 1.2 GB wolnego miejsca. Czy udalo Ci sie wgrac nowy ROM (NewStyle)?
BTW obiecalem tutorial do bootowania Andka, bije sie w piers ze w ten weekend zrobie Big Grin
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości