W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
advance

Advance
Witam, od niedawna moja druga połowa użytkuje to urządzenie. Gdzieś po 2 miesiącach zaczyna ją męczyć codzienne ładowanie baterii.

Czy macie podobne spostrzeżenia, tel. używane np. tylko do rozmów około 30-40 min dziennie może z 10 sms i co dzień trzeba ładować - mascara jakaś.

I drugie pytanie w jaki sposób zgrać wszystkie dane przed ewentualnym oddaniem do serwisu?
Odpowiedz Firefox Windows 7
odinstaluj niepotrzebne gry darmowe które na pewno sa poinstalowane i działają cały czas w tle, ewentualnie ustawenia fabryczne przywroc...
btw po smarfonie nie spodziewaj sie wiecej niz 1-2 dni Wink
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
ale odnoszę wrażenie, że na początku trzymał około 3 przy oszczędnym użytkowaniu ale spróbuję coś odinstalować choć raczej ściągane nic nie było
Sam na tablecie miałem mnóstwo takich darmowych gierek i bateria schodziła piorunem Big Grin
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
przez ten syf telefon nie wczodzi w deep sleep. zdaza sie tez ze sam wlacza ekran np w srodku nocy

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
aaa, chyba kumam, jest taki monitorem uruchomionych aplikacji i tam jest 0, wcisnąłem przed chwilą czyszczenie pamięci RAM i wyskoczył komunikat, że zamknięto 13 aplikacji działających w tle Smile - zobaczymy teraz
Te 13 to mogą być procesy systemowe równie dobrze które będziesz kasować bez końca.
System niekiedy potrezbuje podtrzymywać coś w tle.
Zrób bardziej wipe albo ustawienia fabryczne.
Co do smartów to jak kolega napisał "tak mają" bo korzysta się z nich jjak z małych komputerków.
Niby tylko smsy itd. ale zawsze coś tam w tle też sie grzebie w nich.
.

Odpowiedz Opera Linux
niestety to jakieś procesy systemowe które za chwilę ponownie się uruchamiają, generalnie nic nie jest pon instalowane na urządzeniu poza Auto Mapą reszta jak było firmowo - może bateria uległa uszkodzeniu albo może coś z tel, że cały czas wyciąga energię
Możliwe jeżeli fon trymał dłużej baterie.
Opcjonalnie Aktualizacja softu do najnowszej wydanej przez producenta.
.

Odpowiedz Opera Linux
ja bym zrobił wipe...

co do baterii pamietaj ze producent daje tylko pol roku gwarancji na akcesoria w tym na baterie

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości