W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 2.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
am wersja instalacyjna brak fixa ??

AM wersja instalacyjna brak fixa ??
witam
mój problem polega na tym iż zainstalowałem AM wersja 6.6 wszystko przebiegło jak należy .... tak jak to przy instalacji ... AM na mojej Omni 2 startuje całkiem nieźle , nieźle też wygląda ale nie łapie fixa ...
wersja custom romu to I8000NXXJF5 htc sense by RYRZY działa bardzo dobrze ... nie wiem może cos źle ustawiam .. przeczytałem wiele postów ale lipa .... próbuje i próbuje ....
Proszę pomóżcie
Tomek
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
Spróbuj zrobić HR, wgrać AM 6.6 od nowa i ustawić XTRA na włączone, wyjdź na dwór i spróbuj, bo mam nadzieje, że nie łapiesz fixa w domu? Smile
Jeżeli pomogłem lub jesteś zadowolony z mojej pracy kliknij  

** Podstawy gotowania na i8000 [Win7x86] **

Odpowiedz Internet Explorer Windows XP/2003
oczywiście że nie łapię fixa w domu Tongue ... czytałem w postach że ten rom ma problemy z łapaniem fixa a często nawet nie łąpie wogóle ...
xtra właczę i napisze jak mi poszło Wink
XTRA napewno przyspieszy łapanie, lecz wiąże się to z minimalnymi kosztami Big Grin

Zastanawia mnie to z kąt ty masz radio JF5 jak najnowsze jest JF1 Smile
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz Firefox Windows 7
radio to pomyłka ...Tongue
a co do navi to nadal mam problemy .... po prostu ten temat sobie odpuszczam chyba bo mnie krew zalewa...
sprawdzałem z xtra ale du..a ...
może mam złe ustawienia .... nie wiem tez czy gdzieś na forum jest totalny poradnik dla totalnych idiotów i lamerów takich jak ja jak to zrobić i z czym to sie je ...
by the way ------> pozdrawiam ekipę modaco
Tu masz moje ustawienia podobno optymalne w O2 i w AM

[Obrazek: screenshot1ab.png][Obrazek: screenshot2ot.png][Obrazek: screenshot3hq.png][Obrazek: screenshot4zj.png]

Można jeszcze włączyć XTRA i pobrać aktualne dane
Oczywiście sygnału szukamy na wolnej przestrzeni (nie w pomieszczeniu)
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
dodam jeszcze ze AM ma tendencje do nie dzialania po pierwszym jej uruchomieniu... mozesz czekac w nieskonczonosc.... jednak wystarczy wyłączyć i włączyć ponownie i łapie fixa szybko....
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
puki co to dziękuję za szybka odpowiedz... narazie ustawiam sprzęt i idę w teren przetestować .ciekawe jak długo musi łapać fixa...
.. zobaczymy czy te ustawienia przyniosą rezultat ... mam nadzieje ze tak Big Grin
LUTEK jestes wielki Smile
działa i to wyśmienicie ...
wszystkie funkcje all sukcess
tak nawiasem mówiąć wersja automapy 6.6. (czyli najnowsza ) polecam serdecznie Tongue
(09-28-2010, 09:52 PM)Pablo napisał(a): XTRA napewno przyspieszy łapanie, lecz wiąże się to z minimalnymi kosztami Big Grin ...
Niekoniecznie XTRA można przecież uaktualnić via WiFi czy po kablu.

Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
U mnie też ogólnie występuje ten problem z AM 6.6.1 niby pisze że widzi jakieś satelity ale pasek sygnału nie pokazuje nic :/
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości