W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
5870c problem z pamiecia wewnetrzna

5870c problem z pamiecia wewnetrzna
Witam, posiadam 5870c i mam maly problemik z pamiecia - mianowicie jest podzielona na:
- Pamiec Wewnetrzna MA tylko 1 GB [instaluja mi sie na niej aplikacje z marketu]
- Internal Storage [Ma 5 GB i instaluja sie na niej tylko niektore pliki]
Chodzi mi o to, zeby jakos polaczyc te pamieci w jedna Pamiec wewnetrzna lub zmienic Pamiec wewnetrzna na np. 4gb a ten internal storage na 1 lub 2gb.
Chce to zrobic poniewaz mialem kilka[nascie] gierek i aktualizacji i pisalo ze brakuje pamieci [ brakowalo pamieci wewnetrznej a na internalu bylo 5gb] a chcialbym miec jej wiecej pod gry, apki.

Blagam o Pomoc
Odpowiedz
Jakbys sobie poprzegladal dzial to bys znalazl opis jak to zrobic

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
ooo tuu http://www.modaco.pl/Thread-How-To-RK306...tycji-Data jakbyś nie znalazł do tej pory Big Grin

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Znalazlem, znalazlem. Dzieki, zrobie to jak mi naprawde zacznie brakowac miejsca bo troszke skomplikowane i nie chce znowu instalowac Yody v4 ;d Nie nacieszylem sie nia jeszcze Smile Moze dodal bys taka opcje wyboru pamieci do V5? Oczywiscie jesli to mozliwe i o ile V5 bedzie.
Odpowiedz
nie da się

Odpowiedz
A może by tak instalować gierki na kartę SD?
.

Odpowiedz
Tzn. jak? Co masz na mysli. Chyba tak sie nie da ale jesli to podpowiesz jak? Bo wiem ze mozna przeniesc na sd ale o instalowaniu nie slyszalem.
Odpowiedz
Folder mount.
Apka fakt przenosi ale to jest jedyne i to dobre rozwiązanie co często podaje userom.
.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości