W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
23554 pl 4 wersje usunięty

[23554][PL] - 4 wersje - usunięty
No i niestety ale doszło już do tego że muszę oficjalnie się pożegnać ze sceną ROMów dla i900. Udostępniam ostatnie ROMy zrobione przeze mnie dla tegoż urządzenia.

Lista zmian:
- Zaktualizowano system do wersji 23554,
- zaktualizowano cleanRAM do wersji 2.1
- dodano możliwość włączania jednej aplikacji gestem na ekranie dotykowym... opis poniżej,
- i pewnie jeszcze kilka rzeczy o których standardowo zapomniałem

Uwaga !
W wersji M2DC może podczas pierwszego uruchomienia "schować się" XDA_UC w tle za manilką... aby go uruchomić należy wejść w Menagera Zadań i wybrać ten proces...

Włączanie aplikacji gestem:
Właściwie miałem to cały czas przed nosem, nasza omnia ma w sterowniku dotyku zapisane domyślnie aby włączać managera zadań (tego samsungowego) gestem (przejechać palcem od dołu do ok polowy ekranu). Jako że przypomniało mi się o tym, wpadłem na pomysł by przypisać tam dowolną aplikacje... sterownik zHEXowałem Wink a aplikacje pozwalającą na zmianę włączanej aplikacji napisał dla mnie nie kto inny jak QBUS Wink za co oczywiście bardzo mu dziękuje...

[Obrazek: gest.png]

Aby zmienić domyślnie ustawioną aplikacje (zegar) trzeba edytować plik RunApp.ini znajdujący się w katalogu windows. Poprawny plik powinien wyglądać tak (3 linijki):
1 linijka - aplikacja
2 linijka - komenda
3 linijka - katalog w którym jest aplikacja

np:
Kod:
tclock.exe
(tu pusta linijka)
\Windows\

Screeny:

Lite:

[Obrazek: screen01a.th.png][Obrazek: screen02l.th.png][Obrazek: screen03p.th.png]

M2D:

[Obrazek: screen03p.th.png][Obrazek: screen04g.th.png]

M2D Classic:

[Obrazek: screen01x.th.png][Obrazek: screen03p.th.png]

Normal:

Download(hasło: modaco.pl):

[dl=23554 Lite]http://www.multiupload.com/UDZ8L6FN2U[/dl]

[dl=23554 Normal]http://www.multiupload.com/OLEKCV0P1T[/dl]

[dl=23554 M2D]http://www.multiupload.com/9XB3G5Q0TW[/dl]

[dl=23554 M2D Classic]http://www.multiupload.com/J1X0FJS8VD[/dl]

PAMIETAJ... UŻYWASZ MODYFIKOWANEGO ROMU NA WLASNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ !!
Każdorazowe wgrywanie ROMu możne UBIĆ TWOJ TELEFON !! Zastanów się 2 razy nim to zrobisz...

!! Zaleca się zrobienie kopii zapasowej Mojej Pamieci przed wgraniem ROMu !!
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Lepszy niż 23547 ?
Ryrzy no przykro nam że rozstajesz się z nami. Dziękujemy za poświęcony nam czas i nerwy. Życzymy przynajmniej takich samych albo lepszych wyników w pracach nad Omnią II.
A tak prywatnie mam taki drobny problem, poszukuję Original Dialer.cab w wersji PL oczywiście ten z omnii i900. Znalazłem kilka ale są problemy z wyświetlaniem ponieważ kilka przycisków jest pustych no i są po "murzyńsku" Big Grin a chciałbym wrócić do tego oryginalnego. Gdybyś miał w swoich zasobach to bardzo proszę umieszczenie gdzieś. Pozdrawiam jeszcze raz, żeby nie powiedzieć żegnaj Wink
Można powiedzieć że wisiało to w powietrzu. Wielka szkoda że dajesz sobie spokój ale trzeba się rozwijać co w Twoim przypadku znaczyło przesiadkę na nowszy sprzęt. Mietas podąża Twoją ścieżką aczkolwiek w ciut inny sposób ale dzięki temu nie zostaniemy na lodzieWink No cóż, pozostaje życzyć Ci powodzenia na nowym sprzęcie i jeszcze lepszych wypieków. Nie mówię żegnaj bo przecież się nie rozstajemy, nadal jesteśmy tu i będziemy sobie pomagać. Szacunek ogromny za Twoją pracę i podziękowania za skromną możliwość pomocy w rozwoju forum jako moderator. DziękiWink

Rom ściągam, wgram i będę od dziś testował. Jeśli będzie taki jak poprzedni to dobrze, a jeśli lepszy to... lepiejBig Grin
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
jestem z wami od niedawna, no ale szkoda jednak że tak dobry ROM Maker jak Ryrzy odchodzi od i900. mam nadzieję że dam radę stworzyć choć taki ROM jak Ryrzego. 21898 mam ściągnięty i będę testował, ale później, teraz testuję swój WM6.1 Wink i biorę się za 6.5 .
Lumia 520, WP8
(04-15-2010, 04:49 PM)Ryrzy napisał(a): No i niestety ale doszło już do tego że muszę oficjalnie się pożegnać ze sceną ROMów dla i900. Udostępniam ostatnie ROMy zrobione przeze mnie dla tegoż urządzenia.

Bardzo przykro czyta się takie wypowiedzi, no ale cóż, kiedyś musiało to nastąpić. Naprawdę wielka szkoda Sad

Co do romu to zaraz biorę się za flashowanie Wink
Pomogłem ? Kliknij w odpowiednie miejsce [Obrazek: thumbsup.gif] i popraw moją reputację! Big Grin
Zauważyłem że Showcase nie wyświetla się poprawnie...
Total Commander także szwankuję. Przy rozwinięciu "plik" lub "edytuj" jest problem ze zniknięciem menu :/

Teraz widzę że ten problem nie występuje tylko w TC. W Exploratorze plików jest podobnie. Trochę to uprzykrza życie :/
Pomogłem ? Kliknij w odpowiednie miejsce [Obrazek: thumbsup.gif] i popraw moją reputację! Big Grin
faktycznie jest coś nie tak :/ to chyba wina buildu :/ kurde ... nie używam i900 i dlatego nie przetestowane pozadnie :/ może uda się na szybko zrobić inny build...
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
A może 23557?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości