[-]
ReklamaTags
Author: maryszkens - Replies: 7 - Views: 4463
Htc touch HD vs. Samsumg i900 vs. coś innego
Witam


Mam dylemat z wyborem sprzętu-zacznę od tego że posiadałem już kilka telefonów,głównie z symbianem(n95,n95 8gb,e71,5800),miałem Omnię i900(prawie rok temu więc wtedy nie przypadł mi do gustu ze względu na WM 6.1) a ostatnio nawet sięgnąłem po iPhone'a (2g 16gb).Pozwoliło mi to sprecyzować moje oczekiwania:
-dobra bateria(2-3 dni używania)
-stabilność systemu
-system w pełni obsługiwany palcem-żadnych rysików
-gps,wifi,aparat na poziomie(3,2 mpx z AF i lampą najlepiej)

System(lu
Author: lotzu - Replies: 0 - Views: 1472
28205 M2DC vs Automapa poblem
Mam taki problem mianowicie po kilku minutach minimalizuje mi się automapa 6.1 używam romu jak w temacie + s2u2 dodam ze jak chodzi automapa to tel jest ładowany wszystkie ustawienia baterii są wyłączone w trakcie ładowania i w s2u2 też + dodanie exe-ka AM do wyjątków jakieś sugestie ??
Author: Iwans - Replies: 15 - Views: 5694
Omnia II vs Omnia HD
Hej

nie było takiej rozmowy na naszym forum, a ostatnio się zastanawiam nad tymi telefonami. Jak już sam ryrzy pisał, że jego przygoda z i900 może się powoli kończyć, tak moja również Wink możliwe, że za 2-3 miesiące stanę się posiadaczem jednego z tych dwóch omniaków. Który lepszy? Wiem, że na googlach dużo tego i sam sprawdzałem, ale jest może ktoś kto testował je samemu (ja sam nie testowałem). Ponoć hd może być z tym swoim kręceniem lepszy, choć ma mniejszą rozdziałke na ekran. Do tego niby
Author: majasportomoto - Replies: 9 - Views: 4237
Omnia vs Omnia 2
Mam pytanie.Czy są duże różnice w przesiadce z omni 1 na omnie 2,czy opłaca się kupować omnie 2 czy lepiej zaczekać aż hd 2 stanieje?Głównie chodzi mi o to czy polepszył się dotyk i czy będzie porównywalny z tym z iphone lub hd2?Proszę o odpowiedż.Wink
Author: lotzu - Replies: 1 - Views: 1520
kontakty "phonebook" vs. kontakty dialer M$
Witam zauważyłem mały zozjazd pomiędzy kontaktami z książki a kontaktami z dialera M$ tzn w książce są a w dialerze nie ma mały szkopuł ale czasem przeszkadza ma ktoś jakąś radę?
Author: this_is_sparta - Replies: 0 - Views: 2036
iPhone 4 Vs Samsung Galaxy S
Author: Stajnhauzer - Replies: 14 - Views: 8668
i908 ZUIF2 vs. XBIJ1 JN Foundation ROM's, "New Release - M2D G-Carbon | Neo Titanium
Całkiem fajne roomy w wersji ENG Smile osobiście wgrałem i testuje pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, Room szybko i sprawnie śmiga. śmiga ładnie. Roomy od Samsunga i908 ale idealnie pasują na i 900. Oryginalny opis + odnośnik do strony poniżej :

!!! News !!!Titanium Sense Rosso Com5 build 23563


OUT NOW 27-04-2010

-------------------------

! Important information about the JN ROM's !

1. Please do H
Author: lucjano - Replies: 3 - Views: 1940
i9000 vs i8000 batery
Witam czy ma ktoś może porównanie jak te dwa telefony mają się do siebie jeżeli chodzi o długość pracy na baterii.Obecnie posiadam o2 i niekrwam ze dośc mocno ją męcze bardzo często n necie+sporo telefonów i rozmo powyzej 8 min
w tym trybie użytkowania wytrzymuje ok 2 dni
Jak wygląda na tym tle galaxy s ?

Author: nicee - Replies: 18 - Views: 6105
Omnia 2 vs. Wave s8500
Witam.
Ostatnio moja nokia jest na wyczerpaniu, więc postanowiłem kupić inny smartphone. Jedyne, które mi wpadły w oko to te dwa wymienione wyżej. Fabrycznie Wave jest o wiele mocniejszy od O2, ale podkręcił bym procesor do 1GHz(i tak codziennie na noc ładuje tel.) + wgrałbym jakiś bdb rom autorstwa Ryrzego np. ten [WM6.5.3][Normal][28244][PL] i O2 pokazałby pazur. A jak wiadomo Wave ma BadaOS i nic ciekawego nie da się zrobić tkj na WM.
Myślę, że mi pomożecie w tej trudnej decyzji Wink

P
Author: Kiluk - Replies: 13 - Views: 3766
pogoda vs pogoda
Hey.
zastanawiam się skąd biorą się dane o pogodzie. Po aktualizacji pogody w zakładce pogoda mam temp 2 stopie C
na maila mam 0 st C.
czyżby pogoda była pobierana z 2 różnych źródeł lub dotyczy 2 różnych lokalizacji ?
w zakładce pogoda wybieram swoje miasto ale w manila nie wybiera się lokalizacji więc może nie jest ta sama lokalizacja ?
Przy okazji czy powinien działac fix manila weather w ROM`ie
Simono v8.
Kiluk