W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
sm n9005 n9005xxugng1 android 4 2 xeo polska

[ROM 4.4.x] SM-N9005 N9005XXUGNG1 Android 4.4.2 XEO Polska
Telefon kupiłem w Polsce nowy, prawdopodobnie pochodził z Niemiec, przed wczoraj miałem oryginalny 4.4.2 a wczoraj wgrywałem Odinem androida wersję XEO na Polskę mając nadzieję że pobierze aktualizację do 5.0. A on nic, ani OTA ani przez Kies. I właściwie nie rozumiem dlaczego miałoby nie pobierać aktualizacji po tym jak wgram system przez Odina, podobno nawet serwisy robią na Odinie, a po serwisowe urządzenia aktualizują się.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Moze dlatego ze serwer po sn lub imei rozpoznaje ze urzadzenie jest z innego regionu. Tak czy inaczej, jak juz robisz update odinem to zrob do lizaka i spokoj, OTA to OTA i moze cos namieszac

Wysłane z mojego LG-D802
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Tapatalk
Dokładnie, też bym nie robił ota.
Efekty niekiedy typu oo bo bateria spada w 5 min. bo fon się zaczął wieszać i opcje kolejne to hasło "ten 5.0 to szajsko zrobili"
Warto wczytać jak windowsa ładnie i czysto a nie naprawiać bubla jak ja to mówię.Smile
.

Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości