W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
brak reakcji telefonu tylko ładowanie

[Rozwiązane] Brak reakcji telefonu (tylko ładowanie)
Witam to mój drugi post więc nie przyczepiać się.

Gdy naciskam przycisk zasilania(power) telefon nawet nie wyświetla napisu samsung i ekran się nie włącza przez co nawet nie mogę wejść w tryb download.
Jak podłączam telefon do ładowania lub do komputera ekran się podświetla ale nie ma animacji ładowania.
Tylko gdy podłączyłem telefon do komputera wyświetliły zainstalował mi się trzy sterowniki

SAMSUNG USB Composite Device

SAMSUNG Mobile Modem

SAMSUNG Mobile Modem Diagnostic Serial
Port (WDM) (COM6)

Próbowałem na Odinie lecz jak nawet godzinę czekałem to cały czas stawało na <1> setup connection...

Zauważyłem jeszcze że jak telefon jest tak włączony to się nagrzewa
Odpowiedz Firefox Windows 7
pewnie zalany, zobacz złączke lcd na plycie i na tasiemce z lcd, na bank zasniedziala
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 8.1
sprawdzałem wszystko czyściłem od a do z i telefon nadal nie działa.
Słyszałem o metodzie Jtag ale w moim mieście nie znalazłem osoby z takim urządzeniem
jesli telefon jest wykrywany normalnie, a jest bo instaluje wszystkie sterowniki to nie jest uwalony softowo na 100%. Jeśli płyta czysta, złączki czyste to jest po prostu uszkodzony wyświetlacz

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
właśnie wyswietlacz jest dobry tylko soft jest uszkodzony i mi nie próbuj wmówić że wyświetlacz
skoro wiesz lepiej... to temat uważam za wyczerpany

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Dobra powiedziano mi co i jak
Temat do zamkniecia i usunięcia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości