W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
najczęściej zadawane pytania

[FAQ] Najczęściej zadawane pytania
Najczęściej zadawane pytania w temacie Samsung Omnia i900.

P. Jak sprawdzić jaką mam wersje ROMu i części radiowej (tzw RadioROM) ?
O. Wchodzimy w Start -> Ustawienia -> System -> Wersja i mamy wersje (PDA i TELEFON)

P. Telefon łączy się z internetem/wifi ale nie działa przeglądarka www (tak jakby tego połączenia nie było)
O. Wchodzimy w Start -> Ustawienia -> Połączenia -> Połączenie przeglądarki i tu zaznaczamy Automat. wykryj ustawienia

P. Jak zmienić nazwę Moja Pamięć i Karta Pamięci na odpowiedniki bez PL znaków ?
O. Opis tutaj -> KLIK

P. Jak wgrać ROM pod Windows XP ?
O. Opis tutaj -> KLIK

P. Jak wgrać ROM pod Windows Vista/7 ?
O. Opis tutaj -> KLIK

P. Gdzie znajdę linki do 'oryginalnych' ROMów ?
O. Tutaj -> KLIK

P. Jak wyłączyć lupę w nowych buildach ?
O. Opis tutaj -> KLIK

P. Jak dodać mp3 jako dzwonek żeby był na liście dzwonków ?
O. Wystarczy utworzyć na Karcie Pamięci lub Moja pamięć folder My Documents i tam kopiować pliki.

P. Nie działają mi wideo rozmowy, co robić ?
O. Opis tutaj -> KLIK Oczywiście pamiętamy też o tym żeby mieć zasięg 3G.

Temat w trakcie tworzenia !!
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Firefox Windows XP/2003
P. Jak poprawnie wykonać Hard Reset?
O. Mając włączone urządzenie, wciskamy rysikiem reset (na górze obok przycisku power) i szybko wciskamy i przytrzymujemy obie słuchawki do momentu w którym na ekranie pojawi się coś takiego (względnie można urządzenie wyłączyć i włączyć trzymając obie słuchawki):
[Obrazek: dscn6090r.jpg]
następnie puszczamy oba przyciski i zgodnie z tym co jest na ekranie, wciskamy lewą ("zieloną") słuchawkę. Urządzenie się zresetuje i mamy wykonany HR.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Opera Windows 7
Aktualizacja 09.03.2010
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości