W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
kalendarz titanium

Kalendarz Titanium
Javman tu masz sposób na kalendarz: kalendarz (post nr. 6)

tu masz caba do zegara: zegar (ten cab działa jeśli masz już zegar z omnii lite zainstalowany)

Co do nitrogena i albumu multimedialnego to pokombinuje coś.Szczerze mowiac nie uzywam tych programow.

Co do albumu multimedialnego to właśnie go zainstalowalem.Jak klikne na zdjecie w panelu obrazy to sie otwiera.Pytanie wiec jak to ma dokladnie dzialac??

Natomiast co do podmiany panelu muzyka zeby dzialal nitrogen to narazie poległemSad
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
no wlasnie album multimedialny po instalacji wchodzi na miejsce tego wczesniejszego programyu ale otwiera tylko jedno zdjecie, a nie da sie juz pzrewinąć innych tylko tzreba zamknac go i wybrac inne, a chcialbym zeby otwierac raz i pzregladac caly czas, czyli aby otwieral sie domyslnie tak jak sie otwiera gdy go otworzysz z ikonki w programach Smile pozatym to dzieki za reszte Smile
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™
Odpowiedz Internet Explorer Windows Vista
Sebcio2804 dzięki za te caby mi też się przydały, a mógłbyś też zrobić takiego caba że jak się kliknie na przycisk kontakty w lewym dolnym roku to wyskoczy książka telefoniczna z Omni Lite? Bo ta domyślna z WM w ogóle mi się nie podoba. Próbowałem to zrobić w Advanced Config ale coś jakby nie zapamiętywał ustawień i zawsze po jakimś czasie wraca do starych Sad
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Proszę bardzoSmilePo instalacji SR

[dl=Kontakty Omnia Lite]http://www.mediafire.com/?obv5zm1ndmi[/dl]

Zainstalowałem Mortscript następnie CAB'a z kalendarzem ale niestety dalej odpala się ten zwykły, zresztą tak samo w przypadku zegara..soft reset oczywiście zrobiony. Coś przeoczyłem? Jeszcze jedno, dałoby radę żeby pod "Historia połączeń' był ten Spis połączeń z Menu? Wink
Pzdr!
Odpowiedz Firefox Windows 7
Makak tu masz caby z podmianą plików muszą działać.
[dl=Zegar]http://www.mediafire.com/?mowfnzwzhay[/dl]
oraz kalendarz (aby działało potrzebny jest Mortscript)
[dl=Kalendarz]http://www.mediafire.com/?mjj1t2d2ux1[/dl]

Co do historii połączeń to nie za bardzo wiem o co chodzi Huh możesz jakiegoś screena wrzucić??Bo nie pamiętam gdzie jest ta historia połączeń

BTW: czy ty używasz Titanium?

Sorry za wprowadzanie w błąd Blush Zmieniłem ROM na M2DC i po prostu pomyliłem, że Titanium to nie Today Manilli Blush dlatego pewnie nie działa Wink Teraz dopiero się zorientowałem Blush
ehhhh... tak czy tak spróbuj tych cabów.Z tego co pamiętam to chyba działały na Manillce choć nie dam sobie ręki obciąćSmile

Wrazie czego tu masz TUTKA do zmiany domyślnych aplikacji.
A co do Historii połączeń to użyj M2DConfig

CAB'y działają jak należy Smile tzn. wyświetla 'alarm wyłączony' mimo tego, że jest ustawiony ale to pewnie dlatego, że nie czyta z tego zegara ustawień [wyłączyłem status alarmu i jest OK] Wink Szukam możliwości tej zmiany "Historii połączeń" w M2DC ale bezskutecznie..hmm Confused Dzięki za pomoc i jeszcze raz sorry za zamieszanie Wink
Poszukaj Softkey settings
[Obrazek: m2dcv15.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości