W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
telefon dual sim

telefon dual-sim!!!
No więc tak jak w temacie. Koleżanka moja szuka telefonu odwykowego z wifi na udał sim. Nie mam pojęcia co jej doradzić ponieważ nie miałem z tym styczności. Ma teraz jakiegoś samsunga ale mnie szlak przy nim trafia bo to nie jest na androidzie i się zwiesza. Poradzicie coś?
Odpowiedz
No niestety...

Opcja "Dual sim" nie jest jakoś preferowana przez producentów smartfonów. Powód jest prosty - dwie karty SIM w jednym fonie to jeden sprzedany fon mniej.
Dlatego też "markowe" smartfony dual-sim to margines i badziewie pierwszej wody - proste urządzenia "bez systemu operacyjnego" (jakiś tam system autorstwa producenta). Z tego co wiem, nie znajdziesz nic co by działało pod Androidem.
<p><br></p>
Odpowiedz
Z tego co słyszałem ma pojawić się wersja galaxy ace 2 obsługująca dual sim. Nie pytaj o cenę i kiedy bo tylko powtarzam plotki pojawiające się na portalach poświęconych androidowi.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
Jest jeden samsung na androidzie na 2 karty... Coś w stylu galaxy mini... Lcd nie pozwala ale działa to Smile nie pamiętam teraz modelu sprawdze w poniedziałek w pracy

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
Sprawdziłem jest galaxy ace duos (ale obsluguje tylko jedną kartę gsm, druga wcdma lub dwie wcdma) jest jeszcze galaxy y duos.

Odpowiedz
O właśnie galaxy y duos Wink

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
(06-16-2012, 06:34 PM)Ryrzy_Mobile napisał(a): O właśnie galaxy y duos

No jest "takie cóś"...
Szczerze? Jakbym takie cóś zobaczył w nocy to portfel na długim kiju bym oddał bez słowa sprzeciwu.

A tak na poważnie... Rozmawiajmy o urządzeniach a nie o atrapach.
<p><br></p>
Odpowiedz
Masz racje, telefony z dual sim to dla mnie też atrapy. Osobiście mam dwa telefony Xperia Neo i Mini (nie X10 mini) bo z duale dla mnie to gówna. Ale niestety koleżanka woli mieć jeden tel i tego się trzyma i szuka. Wcześniej nie miałem z tym kontaktu ale pora zacząć mieć. Czytałem coś nie coś na temat jakiegoś Gigabyte z andkiem ale w testach nie zaciekawie wyszedł. Jak macie jakieś nowinki to piszcie. Słyszałem ostatnio że ma wyjść jakiś Sony z dualem, ktoś wie coś na ten temat??
Odpowiedz
Atrapy nie atrapy, porostu nie ma dual sima z górnej półki czy nawet z środka stawki tylko same liche modele. Gdyby była wersja sgs2 dual sim to myślę że masa ludzi wybrała by tą właśnie opcje. Sam mam prywatnego sgs2 i służbowe jakieś tam padło. Wołał bym pomykać z jednym niż tak jak teraz. Szefostwo by nie wiedziało czy w prywatnej sprawie nie dzwonię :-P .

Odpowiedz
Jest jeszcze coś takiego:

-Gigabyte GSmart G1342

-Sony Xperia tipo dual
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości