Forum aktualnie jest po przenosinach na nowy serwer, po zmianie silnika na najnowszy oraz po wielu modyfikacjach. Jeśli widzicie jakieś problemy/błedy etc proszę to zgłaszać w temacie - KLIK

Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
brak dostępu do internetu

brak dostępu do internetu
Witam.
Jestem nowym forumowiczem i proszę o wyrozumiałość gdyby moje pytanie okazało się banalnym albo przegadanym tysiąć razy, ale dopiero raczkuję i jedynym moim "sukcesem" jest udane wgranie romu.
Mam problem z dostępem do internetu przez sieć i wi fi z którym łączę się bez kłopotu. nie wiem czy coś zmieniłem przypadkowo w ustawieniach, czy może to wina ściągniętej parę dni wcześniej aplikacji skypa (mniej więcej w tym samym czasie straciłem dostęp do netu). sprawdziłem w ustawieniach połączeń przeglądarki-mam ustawiony automat. po próbie wyszukania strony pojawia się napis- nie można znaleźć serwera lub błąd dns programu internet explorer.
jeżeli ten wątek przewijał się wcześniej to przepraszam, znalazłem tylko sugestie aby sprawdzić czy ustawienia połączeń są automatyczne.
Odpowiedz Internet Explorer Windows XP/2003
Ja tak miałem na romie ryrzego z widgetami z OL.
Ja to miałem przez to że zablokowałem orange wap oraz orange internet.
Nie wiem co ma ustawienie 3g do wifi ale przez to nie działa internet z wifi.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
dzięki za pomoc. ale to chyba nie rom, bo wgrałem go około miesiąc temu i net hulał. kombinuję z ustawieniami, no i pozbyłem się aplikacji skypa. co ciekawe internet "wskoczył" przy połączeniu sieciowym ( play). przy wi fi dalej standart-czyli nie można znaleźć serwera. będę walczył!
Przywróć połączenia, daj przeglądarce choć raz się połączyć z siecią, potem dopiero wyłącz zbędne połączenia sieciowe, powinno pomóc.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows Vista
czyli że mam włączyć połączenie wi-fi, oraz przez sieć -otworzyć stronę na przeglądarce, a potem wyłączyć połączenie przez sieć?
(02-23-2011, 08:28 PM)zabieg2 napisał(a):  czyli że mam włączyć połączenie wi-fi, oraz przez sieć -otworzyć stronę na przeglądarce, a potem wyłączyć połączenie przez sieć?

Potem możesz wyłączyc co chcesz w DialUpEnablerDisabler i sieć po WiFi będzie działać, najpierw przywróć połączenia sieciowe. Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows Vista

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości